Tirdzniecība un pakalpojumi

Būvniecības namu Kurši turpmāk vadīs Sandis Šteins

Žanete Hāka, 01.12.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par būvmateriālu tirdzniecības uzņēmuma SIA Tirdzniecības nams Kurši jauno valdes priekšsēdētāju kļuvis Sandis Šteins, kurš iepriekš ieņēmis vadošus amatus apdrošināšanas un tirdzniecības jomā gan Latvijā, gan ārvalstīs, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais uzņēmuma vadītājs plāno nostiprināt TN Kurši līdera pozīcijas būvmateriālu tirgus profesionālajā segmentā Latvijā, kā arī attīstīt jaunus darbības virzienus.

S. Šteins norāda, ka TN Kurši ir lielākais būvmateriālu veikalu tīkls Latvijā ar 16 tirdzniecības centriem un viņa līdzšinējā vadības pieredze veicinās uzņēmuma izaugsmi, nostiprinot pozīcijas mazumtirdzniecībā, paplašinot sadarbību ar būvniecības profesionāļiem un attīstot jaunus darbības virzienus.

TN Kurši padome jauno valdes priekšsēdētāju apstiprinājusi 28.novembrī. Savukārt tās līdzšinējais vadītājs Agnis Bērziņš darbu BN Kuršos neturpinās.

No šī gada februāra līdz šim brīdim Sandis Šteins bija apdrošināšanas akciju sabiedrības Balta valdes priekšsēdētājs, bet no 2003. – 2011. gadam ieņēma vadošos amatus Latvija Statoil, tajā skaitā, strādājot izpilddirektora amatā, no 2011. – 2014. gadam Statoil Fuel & Retail Krievijas organizācijas vadītāja amatā.

2013. gadā uzņēmuma neto apgrozījums veidoja 59,3 miljonus eiro. Arī šogad uzņēmuma apgrozījums, rentabilitāte tiek plānota ar ievērojamu izaugsmi. Pēdējos divos gados uzņēmums ir īstenojis vairākus investīciju projektus, atverot jaunu veikalu Rīgā, Vienības gatvē un būtiski paplašinot tirdzniecības centru Saldū, Ventspilī un Jelgavā.

Kopš šī gada septembra SIA Tirdzniecības nams Kurši padomes un akcionāru sastāvā ir notikušas izmaiņas, un uzņēmuma akcionāru sastāvā ir SIA Augstceltne, SIA Kurši Eko un Juris Kursītis.

Komentāri

Pievienot komentāru