Capitalica Asset Management investē 50 milj. eiro biznesa centru attīstīšanā Rīgā 

Investīciju pārvaldības uzņēmums Capitalica Asset Management iegādājies 1,3 hektāru zemes gabalu Rīgā, Skanstes rajonā netālu no pilsētas centra, un plāno tur attīstīt divu biznesa centru projektus, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 23.8.2018
1/4

Capitalica Asset Management pārvalda Lietuvā pirmo ar upes ūdeni dzesējamo biznesa centru Kauno dokas

Publicitātes foto

Paredzams, ka biznesa centri tiks atvērti 2021. gadā. Projektā Capitalica Asset Management ieguldīs vairāk nekā 50 milj. eiro.

Plānots, ka ēku kopējā platība kopā ar pazemes garāžu sasniegs aptuveni 45 tūkst. kvadrātmetru. Ņemot vērā ēku atrašanās vietu, arhitektūras un interjera risinājumus, kā arī tehniskos parametrus, biznesa centri būs A klases.

«Mūsu fonda stratēģija ir investēt Baltijas valstu lielajās pilsētās. Mēs redzam, ka Rīgā trūkst jaunu un mūsdienīgu biroju. Mūsu lēmumu ietekmēja tas, ka Rīgas pašvaldība plāno investīcijas Skanstes ielas infrastruktūrā – ir plānots ierīkot tramvaja līniju, bet tas noteikti vēl vairāk palielinās rajona pievilcībuārvalstu un vietējā kapitāla uzņēmumiem. Pēc mūsu domām, šis rajons var kļūt par centrālo biznesa centru rajonu,» komentēja «Capitalica Asset Management» ģenerāldirektors Andrjus Barštis.

Investīciju pārvaldības uzņēmums Capitalica Asset Management pārvalda Lietuvā pirmo ar upes ūdeni dzesējamo biznesa centru Kauno dokas, pašlaik ir uzsākts centra attīstības otrais posms, pēc kura ēkas kopējā platība sasniegs aptuveni 17 000 kvadrātmetru. Viļņā Capitalica Asset Management pārvalda ar BREEAM sertifikātu novērtēto biznesa centru 135, kura platība ir gandrīz 7,3 tūkst. kvadrātmetru, bet Klaipēdā – tirdzniecības centru Luizė, kura platība pārsniedz 6 tūkst. kvadrātmetru.

Investīciju pārvaldības uzņēmums Capitalica Asset Management izveidots 2016. gada maijā. Uzņēmums specializējas komerciālo nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā Baltijas valstīs. 80 % UAB Capitalica Asset Management akciju pārvalda Koncernas SBA, 20 % pieder A. Barštim piederošajam uzņēmumam UAB Fox Holdings.

No šīs sadaļas

Jēkabpilī vispieprasītākie ir divistabu dzīvokļi, cenu amplitūda ir liela un svārstās atkarībā...

Telpas konferencēm un semināriem ir jārezervē savlaicīgi; pieaugot dažādām izmaksām, to cena...

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) rīkos atkārtotu vēsturiskā Vāgnera nama nomas tiesību...

Latvijas Futbola federācijas prezidents (LFF) Kaspars Gorkšs kopā ar Rīgas domes amatpersonām...

Vāgnera zālē nepieciešamos ieguldījumus būtu neiespējami atpelnīt pat 30 gados, aģentūrai LETA...

Šonedēļ veikta būvdarbu defektu labošana uz autoceļa Sloka–Talsi (P128) posmā no Apšuciema...

Šā gada pirmos sešus mēnešus New Hanza Capital, AS noslēdza ar...

Rīgas dome Valsts prezidenta kancelejai iecerējusi lietošanā nodot trīs zemesgabalus Rīgā, Krišjāņa...

Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) piedāvā Rakstniecības un mūzikas muzeju (RMM) pārcelt uz...

Rīgas domes Pilsētas īpašumu komiteja ir akceptējusi SIA «Kalnciema iela» sagatavoto Āgenskalna...