Reklāmraksti

CEBIT 2018 – paliec sveika izstāde, laipni aicināts biznesa festivāl!

, 07.05.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šādi Eiropas vadošo inovāciju un digitalizācijas jomas gada notikumu CEBIT 2018 piesaka pasākuma rīkotāji Deutsche Messe AG, solot, ka šogad festivāla norise būs radikāli savādāka, nekā ierasts līdz šim, vienlaikus sniedzot arī daudz lielāku profesionālo ieguvumu tā dalībniekiem.

„Mūsdienu digitalizācijas procesi maina gan ekonomiskos, gan politiskos procesus, arī sabiedrību un kultūru. Digitalizācija maina veidu, kā mēs dzīvojam un strādājam. Šīm pārmaiņām nepieciešams jauns formāts. Un tas ir jaunais CEBIT, kas norisināsies Vācijas pilsētā Hannoverē no 11. līdz 15. jūnijam,” stāsta Deutsche Messe AG pārstāve Latvijā Solveiga Āboliņa.

Deutsche Messe AG valdes loceklis Olivers Frēze (Oliver Frese) uzsver, ka apmeklētājiem tiks piedāvātas jaunas tēmas, jauni notikumi un pilnīgi jauna pasākuma koncepcija kopumā. „Pasākums saglabās savu bezkompromisu augsti profesionālo saistību ar biznesu un vadību, bet saturs būtiski palielinās emocionālo jaudu un svaigumu, kas radīs vēl lielāku CEBIT nozīmi nozares dalībnieku acīs,” viņš uzsvēra, piebilstot, ka šogad pasākuma galvenais akcents tiks vērsts uz vairākām tēmām: mākslīgais intelekts, lietu internets, paplašinātā un virtuālā realitāte, drošība, droni un bezapkalpes sistēmas, nākotnes mobilitāte, kā arī inteliģentie roboti.

Atšķirībā no līdz šim pieredzētā šogad CEBIT elpa izteikti būs jūtama ne tikai pasākuma norises vietā, bet visā Hannoverē. „Pilsēta daudz intensīvāk piedalīsies jaunajā CEBIT nekā jebkad agrāk, tādējādi visiem iesaistītajiem sniedzot augstāku pienesumu, kas iespējams tieši ciešas sadarbības rezultātā,” norādījis Hannoveres mērs Stefans Šostoks (Stefan Schostok), piebilstot, ka sadarbība iesāksies jau pirms CEBIT atklāšanas, pilsētas vadībai kopā ar Deutsche Messe AG pārstāvjiem Hannoveres rātsnamā 15. maijā tiekoties ar 120 plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem no Vācijas un ārvalstīm CEBIT galvenajā preses pasākumā CEBIT Preview. „Nav labāka veida, lai uzsvērtu šo jauno sadarbības garu,” viņš pauda.

Jaunā formāta CEBIT koncepts tiek balstīts uz četriem lieliem blokiem, no kuros piedāvātajām tēmām un pasākumiem ikviens CEBIT apmeklētājs atradīs sev tematiski tuvāko un ikdienas biznesam visvērtīgāko, stāsta S.Āboliņa:

d!conomy

Uzņēmumu un institūciju digitālā transformācija: datu pārvaldība, digitālie procesi birojā, infrastruktūra, drošība, komunikācija. Tikšanās vieta lēmumu pieņēmējiem, IT jomas profesionāļiem, uzņēmumu vadītājiem.

d!tec

Jauni biznesa modeļi, kur esošās tehnoloģijas tiek aizstātas ar pilnīgi jaunām (blockchain, chatbots, immersive technology, mixed reality, artificial intelligence, deep learning, machine learning). Tikšanās vieta investoriem un startup uzņēmumiem, pētniekiem un stratēģiem, vadītājiem un oriģināli domājošām personībām.

d!talk

Konferences, diskusijas, dažādi pasākumi. Tikšanās vieta ar domātājiem, futūristiem, digitālā laikmeta personībām.

d!campus

Jaunā CEBIT foruma sirds! Tehnoloģijas satiek emocijas! Satikšanās vieta, tīklošanās, skatuve, šovi, mūzika.

Izstādes pirmajā dienā – 11. jūnijā – notiks pasākuma oficiālā atklāšana, kā arī iespēja CEBIT apskatīt medijiem. Tāpat 11. jūnijā notiks virkne konferenču un semināru nozares profesionāļiem, kuru pamata tēmas būs informācijas tehnoloģiju nozares attīstība un nākotnes skatījums, tostarp pievēršoties arī digitālajiem problēmjautājumiem, ar ko saskaras Vācija un Eiropa, ko diskusijās apspriedīs eksperti, kā arī augsta līmeņa politiķi no Vācijas un citām valstīm.

Savukārt ikvienam apmeklētājam CEBIT 2018 būs atvērta no 12. līdz 15. jūnijam. „Jau daudzus gadus CEBIT gan kā dalībnieki, gan apmeklētāji piedalās arī nozares dalībnieki no Latvijas, tādēļ arī šogad aicinām Latvijas uzņēmumus, tajā skaitā arī startup uzņēmumus, piedalīties CEBIT 2018 un nepastarpināti vieniem no pirmajiem uzzināt vissvaigākos digitālās pasaules jaunumus, kā arī iepazīt jaunus sadarbības partnerus un investorus! Izstādes apmeklētājiem piedāvājam iegādāties ieejas biļetes ar atlaidi,” uzsver S. Āboliņa.

DB lasītājiem iespējams iegādāties ieejas biļetes izstādē CEBIT ar 50% atlaidi (veicot pirkumu lietot kodu: JDwds4fmz4)

Komentāri

Pievienot komentāru