CEBIT 2018 – paliec sveika izstāde, laipni aicināts biznesa festivāl! 

Šādi Eiropas vadošo inovāciju un digitalizācijas jomas gada notikumu CEBIT 2018 piesaka pasākuma rīkotāji Deutsche Messe AG, solot, ka šogad festivāla norise būs radikāli savādāka, nekā ierasts līdz šim, vienlaikus sniedzot arī daudz lielāku profesionālo ieguvumu tā dalībniekiem.

, 2018. gada 07. maijs plkst. 0:05

„Mūsdienu digitalizācijas procesi maina gan ekonomiskos, gan politiskos procesus, arī sabiedrību un kultūru. Digitalizācija maina veidu, kā mēs dzīvojam un strādājam. Šīm pārmaiņām nepieciešams jauns formāts. Un tas ir jaunais CEBIT, kas norisināsies Vācijas pilsētā Hannoverē no 11. līdz 15. jūnijam,” stāsta Deutsche Messe AG pārstāve Latvijā Solveiga Āboliņa.

Deutsche Messe AG valdes loceklis Olivers Frēze (Oliver Frese) uzsver, ka apmeklētājiem tiks piedāvātas jaunas tēmas, jauni notikumi un pilnīgi jauna pasākuma koncepcija kopumā. „Pasākums saglabās savu bezkompromisu augsti profesionālo saistību ar biznesu un vadību, bet saturs būtiski palielinās emocionālo jaudu un svaigumu, kas radīs vēl lielāku CEBIT nozīmi nozares dalībnieku acīs,” viņš uzsvēra, piebilstot, ka šogad pasākuma galvenais akcents tiks vērsts uz vairākām tēmām: mākslīgais intelekts, lietu internets, paplašinātā un virtuālā realitāte, drošība, droni un bezapkalpes sistēmas, nākotnes mobilitāte, kā arī inteliģentie roboti.

Atšķirībā no līdz šim pieredzētā šogad CEBIT elpa izteikti būs jūtama ne tikai pasākuma norises vietā, bet visā Hannoverē. „Pilsēta daudz intensīvāk piedalīsies jaunajā CEBIT nekā jebkad agrāk, tādējādi visiem iesaistītajiem sniedzot augstāku pienesumu, kas iespējams tieši ciešas sadarbības rezultātā,” norādījis Hannoveres mērs Stefans Šostoks (Stefan Schostok), piebilstot, ka sadarbība iesāksies jau pirms CEBIT atklāšanas, pilsētas vadībai kopā ar Deutsche Messe AG pārstāvjiem Hannoveres rātsnamā 15. maijā tiekoties ar 120 plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem no Vācijas un ārvalstīm CEBIT galvenajā preses pasākumā CEBIT Preview. „Nav labāka veida, lai uzsvērtu šo jauno sadarbības garu,” viņš pauda.

Jaunā formāta CEBIT koncepts tiek balstīts uz četriem lieliem blokiem, no kuros piedāvātajām tēmām un pasākumiem ikviens CEBIT apmeklētājs atradīs sev tematiski tuvāko un ikdienas biznesam visvērtīgāko, stāsta S.Āboliņa:

d!conomy

Uzņēmumu un institūciju digitālā transformācija: datu pārvaldība, digitālie procesi birojā, infrastruktūra, drošība, komunikācija. Tikšanās vieta lēmumu pieņēmējiem, IT jomas profesionāļiem, uzņēmumu vadītājiem.

d!tec

Jauni biznesa modeļi, kur esošās tehnoloģijas tiek aizstātas ar pilnīgi jaunām (blockchain, chatbots, immersive technology, mixed reality, artificial intelligence, deep learning, machine learning). Tikšanās vieta investoriem un startup uzņēmumiem, pētniekiem un stratēģiem, vadītājiem un oriģināli domājošām personībām.

d!talk

Konferences, diskusijas, dažādi pasākumi. Tikšanās vieta ar domātājiem, futūristiem, digitālā laikmeta personībām.

d!campus

Jaunā CEBIT foruma sirds! Tehnoloģijas satiek emocijas! Satikšanās vieta, tīklošanās, skatuve, šovi, mūzika.

Izstādes pirmajā dienā – 11. jūnijā – notiks pasākuma oficiālā atklāšana, kā arī iespēja CEBIT apskatīt medijiem. Tāpat 11. jūnijā notiks virkne konferenču un semināru nozares profesionāļiem, kuru pamata tēmas būs informācijas tehnoloģiju nozares attīstība un nākotnes skatījums, tostarp pievēršoties arī digitālajiem problēmjautājumiem, ar ko saskaras Vācija un Eiropa, ko diskusijās apspriedīs eksperti, kā arī augsta līmeņa politiķi no Vācijas un citām valstīm.

Savukārt ikvienam apmeklētājam CEBIT 2018 būs atvērta no 12. līdz 15. jūnijam. „Jau daudzus gadus CEBIT gan kā dalībnieki, gan apmeklētāji piedalās arī nozares dalībnieki no Latvijas, tādēļ arī šogad aicinām Latvijas uzņēmumus, tajā skaitā arī startup uzņēmumus, piedalīties CEBIT 2018 un nepastarpināti vieniem no pirmajiem uzzināt vissvaigākos digitālās pasaules jaunumus, kā arī iepazīt jaunus sadarbības partnerus un investorus! Izstādes apmeklētājiem piedāvājam iegādāties ieejas biļetes ar atlaidi,” uzsver S. Āboliņa.

DB lasītājiem iespējams iegādāties ieejas biļetes izstādē CEBIT ar 50% atlaidi (veicot pirkumu lietot kodu: JDwds4fmz4)

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Šodien Ventspilī tika prezentēta jaunā koncertzāle «Latvija»....

Biznesa portāls Db.lv bija liecinieks situācijai, kad kāda sieviete SIA «Ilgezeem» tirdzniecības...

Jaunlaicenē ražotās cementēto koka ēveļskaidu plātnes tiek realizētas ne tikai Eiropā, bet...

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru....

Jau 22.sezonu Saulkrastos strādā Velosipēdu muzejs, kas ļauj ielūkoties Latvijas velosipēdu ražošanas...

No šīs sadaļas
2018. gada 08. augusts plkst. 0:05

Vai vēlaties pienācīgi un kvalitatīvi aprīkot plašas un modernas noliktavas, kurās ir...

2018. gada 11. maijs plkst. 0:05

Viens no lielākajiem elektronisko iekārtu izplatītājiem Baltijā ACC Distribution šī gada aprīlī...

2018. gada 02. maijs plkst. 0:05

Uzņēmēja pieredze: Diāna Gžibovska, Senior Riga...

2018. gada 29. aprīlis plkst. 0:05

Izglītības reforma ir veicinājusi diskusijas ne tikai par tās lietderību, bet arī...

2018. gada 28. aprīlis plkst. 0:05

Pavasaris nekustamo īpašumu tirgū ir ļoti aktīvs periods, tādēļ vadošais nekustamo īpašumu...

2018. gada 27. aprīlis plkst. 0:05

Mēbeļu tirdzniecības uzņēmums Guru mēbeles apgrozāmo līdzekļu papildināšanai izmanto bankas...

2018. gada 26. aprīlis plkst. 0:05

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF) norisināsies 28. un 29.jūnijā Valmierā....

2018. gada 25. aprīlis plkst. 0:05

Par sporta apģērbu zīmolu Joma stāsta Anastasija Kučinska, uzņēmuma vadītāja Latvijā....

2018. gada 24. aprīlis plkst. 0:05

Uzņēmēja pieredze: Kārlis Mišinskis, Rīgas Dzirnavnieks...

2018. gada 18. aprīlis plkst. 0:05

Latvijas uzņēmums Hygen ar ALTUM garantiju un bankas Citadele kredītlīniju šogad sāks...