Būve

Centrus kvartāls nodots ekspluatācijā

Zane Atlāce - Bistere, 11.01.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jaunizveidotais Rīgas centra kvartāls Centrus, kas atrodas starp Dzirnavu, Tērbatas, Blaumaņa un K.Barona ielām, ir nodots ekspluatācijā, teikts paziņojumā medijiem.

Kvartālā ir uzbūvētas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas ar komercplatībām pirmajos stāvos. Izveidota un labiekārtota arī ērta gājēju promenāde, kas savieno Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu. Kvartāla pazemes platības nodrošina īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvietas iespējas.

Dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Pašlaik rezervēti 25% no abu ēku dzīvokļiem. Turpinās dzīvokļu tirdzniecība, kā arī komercplatību tirdzniecība un iznomāšana.

Atbilstoši arhitektu iecerei Dzirnavu ielas ēkas fasāde ir veidota no baltā dzelzsbetona, stikla un kapara. Savukārt pagalma ēkas fasādi raksturo baltā betona balkoni un elementi.

Kvartāla Centrus 2. kārtas būvniecības darbi tika sākti 2014. gada vasarā. Abu ēku būvdarbi un iekārtošanas darbi noslēdzās 2015. gada nogalē. Projekta pasūtītājs ir SIA Centrus Real One, ģenerāluzņēmēja funkcijas nodrošināja uzņēmums Skonto Būve. Kopējie ieguldījumi visās projekta attīstības kārtās tiek lēsti ap 40 miljoniem eiro, kas tiek nodrošināti, piesaistot privātus līdzekļus un Nordea bankas finansējumu.

Komentāri

Pievienot komentāru