Cer sasniegt augstāko apgrozījumu uzņēmuma pastāvēšanas laikā 

Līdz ar būvniecības apjoma pieaugumu SIA WSP šogad cer sasniegt augstāko apgrozījumu uzņēmuma pastāvēšanas laikā – apmēram 1,3 milj. eiro, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. 

Linda Zalāne, 20.4.2017
1/5

Ēriks Eglītis

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Noliktavu aprīkojuma tirgotājam SIA WSP ir izdevies kāpināt apgrozījumu no 300 tūkst. eiro 2013. gadā līdz vienam milj. eiro 2015. gadā, tomēr pērn, līdz ar būvniecības apjoma sarukumu valstī, WSP apgrozījums samazinājās līdz 850 tūkst. eiro. Uzņēmuma straujā izaugsme tam ļāvusi iekļūt Dienas Biznesa un Lursoft veidotajā Gazeļu sarakstā.

«Pagājušā gadā lielākajai daļai noliktavu aprīkojuma tirgotāju bija apgrozījuma kritums, kas saistīts ar Krievijas embargo un šīs valsts rubļa vērtības samazināšanos, kā arī Eiropas Savienības struktūrfondu apsīkumu, kas tieši ietekmēja būvniecības apjomu valstī, kas nozarē strauji saruka. Šogad būs pretēji procesi un ir sagaidāma izaugsme, līdz ar to varēsim kāpināt arī sava uzņēmuma apgrozījumu,» stāsta SIA WSP līdzīpašnieks Ēriks Eglītis.

WSP piedāvā dažādus noliktavu, biroja un darba telpu aprīkojuma risinājumus; pēc uzņēmuma pasūtījuma Latvijā tiek ražotas nestandarta metāla detaļas, biroju mēbeles, un šis virziens nodrošina aptuveni 20% no uzņēmuma apgrozījuma. «Jebkurai juridiskai vai valsts iestādei ir nepieciešamas mūsu preces – tie nav tikai noliktavu plaukti, bet arī garderobes skapji, arhīva plaukti, biroja mēbeles u.c. Sadarbojamies ar pieciem ārvalstu ražotājiem, kuru preču sortiments nepārklājas, bet papildina viena otru,» skaidro Ē. Eglītis.

Visu rakstu Jauna izrāviena gaidās lasiet 20. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.