Ražošana

Cēsu alus jaunu bezalkoholisku dzērienu izveidē ieguldījis 60 000 eiro

Dienas Bizness, 26.10.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Cēsu alus Latvijas bezalkoholisko dzērienu tirgū izveidojis jaunu segmentu – dzīvesstila dzērieni, kas sevī ietver funkcionālus dzērienus aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanai. Kopējās investīcijas zīmolu Vitamin Performance un Protein Performance izveidošanā – 60 000 eiro.

AS Cēsu alus izveidotais funkcionālo dzērienu zīmols Vitamin Performance, kas radīts 2014.gada pavasarī, ir vitaminizēts un minerālvielām bagātināts negāzēts bezalkoholiskais dzēriens. Zīmols sevī ietver četrus dzērienus, kas pēc to nosaukuma atbilst noteiktas funkcionālās lomas īstenošanai un ir cilvēka ikdienas vitamīnu un minerālvielu avots – Power, Mental, Balance un Isotonic Sport. Produktu sortiments aptver gan garīgo darba spēju atjaunošanas, gan fiziskās labsajūtas uzturēšanas funkcijas.

«Šādi inovatīvi produkti ir dzērienu tirgus nākotnes potenciāls – tie ir dzērieni ar funkcionālu pievienoto vērtību. Šobrīd funkcionālās pārtikas tirgus globāli ir sociāls fenomens, kā pamatā ir sabiedrības vajadzību izpratne un jaunu patēriņa paradumu veidošanas māksla. Kopš 2014.gada sākuma dzīvesstila dzērienu tirgus ir trīskāršojies, prognozēju, ka šāda pieauguma tendence saglabāsies turpmākos 3-5 gadus,» norāda Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone.

Komentāri

Pievienot komentāru