Finanses

Coface Latvijas filiāle piederēs frančiem

Žanete Hāka, 21.01.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kredītrisku apdrošinātāja, Austrijas uzņēmuma Coface Austria Kreditversicherung AG filiālei Latvijā mainījies īpašnieks un filiāles nosaukums – tagad tas ir Coface SA, bet par filiāles vienīgo īpašnieku kļuvusi Francijā reģistrēta apdrošināšanas kompānija Compagnie Francaise D'assurance Pour Le Commerce Exterieur.

Kā informēja Coface SA Latvijas filiāles vadītājs Māris Lukins, šis ir stratēģisks solis, un pārveides procesu paredz jaunās kapitāla prasības, līdz ar to ES paliek tikai viena apdrošināšanas sabiedrība – Coface SA ar uzņēmuma vadību Francijā, Parīzē. Visas pārējās apdrošināšanas sabiedrības tiek pārveidotas par Francijā esošā uzņēmuma Coface filiālēm. Piemēram, iepriekš CofaceAustria Kreditversicherung AG tagad ir Coface Francijas filiāle Austrijā.

Coface fokusējas ne tikai uz savu pamatbiznesu – kredītrisku apdrošināšanu,– bet arī veidiem, kā tiek atbalstīti uzņēmuma klienti šajā nestabilajā ekonomiskajā vidē. Tāpēc grupa izvēlējusies uzņēmumam jaunu vizuālo identitāti un saukli – Coface drošākiem darījumiem.

Coface Grupa ir pasaules līderis kredītrisku apdrošināšanā un visā pasaulē kompānijām piedāvā risinājumus, lai pasargātu tās no finanšu riskiem – gan vietējā, gan eksporta tirgos.

2011.gadā grupas konsolidētais apgrozījums sasniedza 1,6miljardus eiro. 66 valstu filiālēs strādā 4 600 darbinieku. Katru ceturksni Coface publicē risku novērtējumu 157 valstīm, balstoties uz savu ekspertu zināšanām par kompāniju maksājumu uzvedību.

Komentāri

Pievienot komentāru