Būve

Daugavpilī par četriem miljoniem latu atjaunos un paplašinās ūdensapgādes tīklus

Gunta Kursiša, 23.07.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Daugavpilī tiek plānota vairāk nekā 4,1 miljona latu apjomīga ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana un rekonstrukcija, liecina SIA Daugavpils ūdens noslēgtā iepirkumu konkursa rezultāti.

Konkursā, kurā par galveno uzvarētāju izvēles kritēriju tika noteikta zemākā cena, uzvarēja SIA Rbsskals Būvvadība un ceļu būves firma SIA Binders.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija un paplašināšana Jaunā Forštadtē, Cēsu un Fabrikas ielu rajonos Daugavpilī tikusi Rbsskals Būvvadība, kas piedāvāja darbus veikt par vairāk nekā 489 tūkst. Ls (iepriekš paredzētā līgumsumma - 332,1 tūkst. Ls). Tāpat uzņēmums guvis uzvaru konkursa daļā par maģistrālo kanalizācijas sistēmas kolektoru rekonstrukciju, ko piedāvāja veikt par vairāk nekā 2,44 miljoniem latu (iepriekš SIA Daugavpils ūdens paredzētā līgumsumma – 2,89 milj. Ls), un 670 tūkst. Ls (iepriekš tika paredzēts darbus veikt par 389 tūkst. Ls) vērtajā konkursā par kanalizācijas spiedvadu pār Daugavu un Laucesi rekonstrukciju.

SIA Binders uzvarējusi konkursā par kanalizācijas spiedvadu rekonstrukciju, piedāvājot 579 tūkst. Ls iepriekš SIA Daugavpils ūdens paredzēto 713 tūkst. Ls vietā.

SIA Daugavpils ūdens reģistrēta 1991. gadā un nodarbojas ar ūdens ieguvi, attīrīšanu un apgādi. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,43 miljoni latu. 2012. gadā kompānija apgrozīja 3,78 milj. Ls, un gads noslēgts ar zaudējumiem 32 tūkst. Ls apmērā. Vidēji pērn uzņēmumā strādāja 287 darbinieki, savukārt vadības groži ir Sergeja Selicka rokās.

Iepriekš mediji vēstīja, ka Daugavpils pilsētas dome plāno analizēt SIA Daugavpils ūdens un a/s Daugavpils siltumtīkli darbību, izveidojot speciālas darba grupas. Darbs tiks vērtēts saistībā ar jaunajiem ūdensapgādes tarifiem un siltumenerģijas piegādi pilsētā. Jaunais tarifs paredz šī pakalpojuma sadārdzināšanos par vismaz 10% un saņēma Valsts kontroles aizrādījumus. Patlaban SIA Daugavpils ūdens izstrādājusi jaunu ūdensapgādes tarifu projektu.

Komentāri

Pievienot komentāru