Citas ziņas

Divi igauņi un bulgāri Rīgā mēģina izkrāpt norēķinu karšu datus

Sanita Igaune, 25.03.2010

SXC

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Valsts Policijas (VP) Ekonomikas policijas pārvaldes darbinieki noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī aizturējuši Igaunijas un agrāk tiesātu Bulgārijas pilsoni, bet vēlāk aizturēts trešais dalībnieks agrāk tiesāts Igaunijas pilsonis.

Aizturot noziedzīgo grupu no bankomātiem Rīgā policijas darbinieki noņēma 3 norēķinu karšu datu nolasīšanas un uzglabāšanas ierīces. Personu kratīšanas un automašīnas apskates laikā pie aizturētajiem atrasti lietiskie pierādījumi, kas attiecas uz minēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu, DB informē VP.

Par minēto faktu uzsākts kriminālprocess un turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa visiem aizturētajiem aizdomās turētajiem ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Tāpat VP darbinieki ir noskaidrojuši ceturto grupas dalībnieku, tas ir Bulgārijas pilsonis Ivan Bolyukov, un šobrīd ir izsludināta viņa meklēšana.

Operatīvos meklēšanas pasākumus par norēķinu karšu datu nolasīšanas un datu uzglabāšanas ierīču uzstādīšanu uz bankomātiem Rīgā, policijas darbinieki veica sadarbībā ar vienas Latvijas bankas drošības dienesta darbiniekiem un Eiropola darbiniekiem.

Komentāri

Pievienot komentāru