Bankas

DNB banka piedāvā norēķinus arī Ķīnas juaņās un Izraēlas šekeļos

Dienas Bizness, 14.05.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz ar makroekonomiskajām un ģeopolitiskajām pārmaiņām pieaug Latvijas uzņēmumu interese par jaunu un perspektīvu tirgu apgūšanu, DNB banka saviem klientiem ir izstrādājusi jaunu piedāvājumu, kas ļauj atvērt kontus, veikt maksājumus un konvertācijas divās jaunās valūtās - Ķīnas juaņās (CNY) un Izraēlas šekeļos (ILS), informē bankā.

«Koncentrēšanās uz jaunu tirgu apgūšanu un īpaši Āzijas iespēju izpēte ir viena no pēdējā laika Latvijas uzņēmumu prioritātēm, ko ietekmējuši arī vispārējie ģeopolitiskie notikumi. Tāpēc, ņemot vērā Latvijas uzņēmumu vajadzības, esam devuši iespēju un radījuši labvēlīgākus nosacījumus sadarbības attīstībai ar perspektīviem pasaules reģioniem, kuros ir pozitīva interese par Latvijas uzņēmumu piedāvājumu. Arī turpmāk analizēsim Latvijas ārējās tirdzniecības plūsmas un mūsu klientu vajadzības, izvērtējot iespējas piedāvāt šiem klientiem maksājumu un konvertācijas iespējas vēl citās valūtās,» skaidro DNB bankas Valūtas un procentu likmju daļas vadītājs Andris Savickis.

Līdz šim Latvijā iespēja veikt norēķinus kā Ķīnas, tā arī Izraēlas valūtā bija ierobežota, jo visbiežāk tika piedāvāta iespēja veikt tikai pārskaitījumus ar konvertāciju.

Komentāri

Pievienot komentāru