DoFinance platformā investēts pirmais miljons 

Savstarpējo aizdevumu platformā «DoFinance», kopš darbības uzsākšanas pirms septiņiem mēnešiem, investēts pirmais miljons eiro, informē «DoFinance» komunikācijas konsultants Kaspars Zālītis.

Rūta Lapiņa, 22.11.2017

Foto: freeimages.com

Kopumā «DoFinance» platformā reģistrēts 2051 investors, un to ikmēneša pieauguma dinamika tiek vērtēta kā stabila. Platforma ir populāra Eiropas tirgū, tajā pārstāvēti investori turpat no ikvienas Eiropas Ekonomiskās zonas valsts, savukārt aktīvākie investori nāk no Vācijas (30%), Latvijas (14%), Spānijas (11%), Austrijas (4%), Lietuvas (4%), Nīderlandes (3%) un Itālijas (3%).

K. Zālītis informē, ka minimālā investīcija platformā ir 10 eiro, turpretī vidējais investīcijas lielums šajā laika periodā ir 2000 eiro, investējot to vidēji uz 6 mēnešu periodu, izvēloties 12% ienesīguma likmi (šādu modeli izvēlējušies 67% no visiem investoriem). Savukārt investīcijas 6% likmei izvēlējušies 10% investoru, bet 8% likmi – 21% investoru, attiecīgi vidējā ienesīguma likme platformā uz šo brīdi ir 11,13% gadā.

«DoFinance» ir «Alfa Finance» grupas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas arī Polijā, Indonēzijā un Gruzijā. Izmantojot «DoFinance», investoriem iespējams investēt Polijā izsniegtajos kredītos. «DoFinance» darbības laikā, platoformā izvietoti Polijā pieejamie kredīti 9 miljonu eiro apmērā, savukārt «Alfa Finance» izsniegtie kredīti līdz 2017. gada oktobrim veido 26,3 miljoni eiro.

«DoFinance» tika izveidots 2017. gada aprīlī, ieguldot tā attīstībā 2 miljonus eiro. «Do Finance» ir uzņēmuma «Alfa Finance» grupa meitas uzņēmums. Kopš 2015.gada, kad tas tika dibināts, «Alfa Finance» grupa piesaistījis vairāk nekā 200 000 reģistrēto lietotāju un finansējis aizdevumus vairāk 25 miljonu eiro vērtībā.

LASI ARĪ:

Savstarpējo aizdevumu platforma DoFinance iekaro Āzijas tirgu

Investējot 2 miljonus eiro, izveido jaunu savstarpējo aizdevumu platformu