Tirdzniecība un pakalpojumi

Domenikss nodalīs nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un Mercedes-Benz pārdošanas biznesu

LETA, 26.05.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

SIA Domenikss ir sākusi reorganizācijas procesu, kurā tiks izveidotas divas jaunas firmas - SIA K34E un SIA K34Z - nekustamā īpašuma pārvaldīšanai. Savukārt Domenikss turpinās līdzšinējo darbību, fokusējoties uz Mercedes-Benz automobiļu un rezerves daļu tirdzniecību, apkopi un remontu, informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Reorganizācijas mērķis ir nodalīt aktivitātes, kas saistītas ar Domenikss piederošo nekustamo īpašumu uzturēšanu un pārvaldīšanu no uzņēmuma pamatdarbības. Patlaban gan operacionālās aktivitātes, gan nekustamā īpašuma pārvaldīšana ir SIA Domenikss pārziņā, kas nenodrošinot skaidru fokusu uz katru no aktivitātēm atsevišķi.

Reorganizācijas rezultātā ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu saistītās aktivitātes tiks nodalītas, ļaujot Domenikss fokusēties uz operacionālo darbību veikšanu, atstājot ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanu saistītos jautājumus jaundibināto sabiedrību pārziņā.

Sāktā reorganizācija neietekmēšot uzņēmuma darbību automašīnu tirdzniecības un apkopes, kā arī rezerves daļu tirdzniecības jomā, un Domenikss turpinās nodrošināt saviem klientiem augstākā līmeņa pakalpojumus, skaidro Sadauska.

Kā liecina paziņojums Latvijas Vēstnesī, SIA Domenikss vienīgais dalībnieks ir pieņēmis lēmumu veikt reorganizāciju sadalīšanas ceļā, kuras rezultātā sadalāmais uzņēmums nodod daļu savu aktīvu un saistības šādām jaundibināmajām sabiedrībām - SIA K34E un SIA K34Z.

Firmas.lv informācija liecina, ka 2014.gadā uzņēmums strādājis ar 41 659 727 eiro apgrozījumu un 570 835 eiro peļņu. Kompānija pieder Sadauskai.