Pakalpojumi

Double Coffee ieguldīs jaunos restorānos

Sandra Dieziņa, 02.03.2017

Sergejs Plotņikovs

Foto: Edijs Pālens/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Restorānu tīkls Double Coffee nākamgad atvērs divus jaunus restorānus Rīgā, raugās arī Lielbritānijas virzienā, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Double Coffee divi jauni restorāni tiks atvērti tirdzniecības centros, stāsta uzņēmuma valdes loceklis Sergejs Plotņikovs. Katrā no objektiem paredzēts ieguldīt ap 100 tūkst. eiro, izveides darbi galvenokārt tiks veikti 2018. gadā, šobrīd jau visi nepieciešamie līgumi ir parakstīti.

«2002. gadā tika atvērts pirmais restorāns Rīgā. Pašlaik Rīgā ir 12 restorāni, bet mums ir lieli attīstības plāni, pie kuru īstenošanas strādājam jau šobrīd. Varam arī atļauties investēt līdzekļus objektu rekonstrukcijās, lai atjaunotu dizainu un modernizētu servisa zonu, ar to domājot virtuvi un bāru, un ko pareizi pilnveidot, lai viss būtu atbilstoši klientu vēlmēm, neaizmirstot ES prasības,» stāsta S. Plotņikovs. Šogad kompānija plāno rekonstruēt arī savu vēsturiski pirmo restorānu, kas atrodas Stabu un Brīvības ielas stūrī. Parasti šāda objekta pārbūvē uzņēmums investē 60–80 tūkst. eiro. Jau pērn tika rekonstruēts Double Coffee restorāns Augusta Deglava ielā, un uzņēmuma vadība ir patīkami pārsteigta, ka cilvēku apmeklējums pieauga. «Neskatoties uz lielu konkurenci un sarežģītu ekonomisko vidi, mēs cenšamies pieturēties pie Latvijas tirgus un neplānojam pārcelties uz kādu citu valsti piemēram, Igauniju, kur, iespējams, varētu nodrošināt labākus uzņēmējdarbības apstākļus,» uzsver S. Plotņikovs.

Visu rakstu Ieguldīs jaunos restorānos lasiet 2. marta laikrakstā Dienas Bizness.