Citas ziņas

Eksplozija elektrostacijā izgaismo debesis virs Ņujorkas un raisa jokus par citplanētiešu uzbrukumu

LETA--AP, 28.12.2018

Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Eksplozija elektrostacijā ceturtdienas naktī izgaismojusi debesis virs Ņujorkas koši zilā krāsā, izraisot komentāru vētru sociālajos medijos un elektroapgādes traucējumus.

Elektrostacijā Kvīnsā uzsprāga transformators, izraisot ugunsgrēku, bet neviens cilvēks eksplozijā necieta, liecina amatpersonu sniegtā informācija.

Sprādziena dēļ vietām Ņujorkā tika traucēta elektroapgāde, kas savukārt ietekmēja metro satiksmi un Lagardijas lidostas darbu.

Sociālajos tīklos publiskotas fotogrāfijas un video, kur redzamas koši zilās mirgojošās debesis virs Ņujorkas. Daudzi cilvēki bija acīmredzami pārsteigti, jokojot, ka, iespējams, sācies citplanētiešu uzbrukums.

Džons Tebets, kurš dzīvo netālu no spēkstacijas, telekanālam «NY1» sacīja, ka sprādzienu pavadījusi dārdoņa, kas ilgusi aptuveni piecas minūtes. Eksplozijas dēļ viņa mājā sākušas raustīties gaismas.

«Varēja dzirdēt dārdoņu un redzēt spilgti baltu, košu gaismu. Tas ilga aptuveni piecas minūtes,» stāstīja Tebets, piebilstot, ka pēc tam pēkšņi iestājusies tumsa un klusums, un tad sākuši ierasties avārijas dienesti.

Komentāri

Pievienot komentāru