Jaunākais izdevums

Interbaltijas grupas uzņēmums Ranka Investment nodevis ekspluatācijā atjaunotu daudzstāvu dzīvojamo namu River Park Rīgā, Raņķa dambī. Nams atrodas iepretim Uzvaras parkam.

«Mūsu piedāvājums ir atbilstošs šodienas ekonomiskajai situācijai, ko joprojām akceptē un līdzfinansē bankas,» stāsta Interbaltija valdes priekšsēdētājs Ainārs Škapars.

Ēkā ir 89 dzīvokļi.

Ēkas Raņķa dambī 9 rekonstrukcija sākās 2013. gada rudenī. Mājā papildu izbūvēts sestais mansarda stāvs, un katram dzīvoklim veikta pilna apdare. Kā viens no ēkas plusiem tiek minētas 50 centimetrus biezās mūra sienas, kuras vēl arī nosiltinātas. Projekta attīstītājs informē, ka namā nav regipša starpsienu, arī tās veidotas no mūra. Tā kā ēka ir renovēta un siltināta saskaņā ar Rīgas domes saistošajiem noteikumiem dzīvokļu īpašnieki desmit gadus saņems 90 procentu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi.

Daudzstāvu dzīvojamās ēkas rekonstrukcijas projektu izstrādājis arhitektu birojs SIA Sestais stils, būvniecību veica SIA Celtniecības sezona.

Objekta kopējās izmaksas ar bankas Citadele līdzfinansējumu sasniedza 6 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

21. septembrī no plkst.11:00 līdz plkst.16:00 norisināsies līdz šim lielu interesi un atsaucību guvušais Atvērto durvju dienas maratons. Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja visiem, kam šobrīd aktuāla mājokļa iegāde - pasākuma ietvaros būs iespēja apmeklēt 22 jaunos projektus Rīgas centrā, Teikā, Pārdaugavā, Mārupē, Piņķos, Ādažos un Jūrmalā.

Maratona dalībnieki: Club Central Residence II (Centrs), CENTRUS (Centrs), Bibliotēkas Nams (Centrs), Lāčplēša 13 (Centrs), Kr.Barona 30 (Centrs), Ernesta Birznieka - Upīša 10 (Centrs), Blaumaņa 34 (Centrs), Krišjāņa Valdemāra 69 (Centrs), Park Alley II (Centrs), Aleksandra Čaka 36 (Centrs), Jaunā Teika (Teika), Hausmaņa terases (Purvciems), River Breeze Residence (Klīversala), Filozofu Rezidence (Pārdaugava), Kuldīgas 32 (Āgenskalns), IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS (Pleskodāle - Šampēteris), Bišumuiža (Bišumuiža), Bieriņu Rezidences (Mārupe), Zelta Rasa III (Mārupe), Saliena (Piņķi), Ciemats Dailas (Ādaži), Summer House (Jūrmala).

Komentāri

Pievienot komentāru
Reklāmraksti

TOP 3 populārākās Rīgas apkaimes pēc dzīvokļu darījumu skaita: Purvciems, Teika, Centrs

City 24 SIA, 21.11.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jau šī gada sākumā Rīgā ekspluatācijā tika nodoti 700 dzīvokļi, bet visa gada ietvaros kopumā tika prognozēts vairāk nekā 2000 jaunu mājokļu pieaugums.* Ņemot vērā, ka īres cenas ir augstas un daļa padomju laika daudzstāvu dzīvojamie nami ir nolietojušies, pieprasījums pēc jaunajiem mājokļiem palielinās. Šobrīd aktīvi top jauni daudzdzīvokļu nami un privātmāju ciemati, kas ir pieejami plašam pircēju lokam. Šogad - laika periodā no janvāra līdz augustam Rīgas dzīvokļu tirgū notikuši 6529 darījumi.

Kā rāda statistikas dati, TOP 1 Rīgas apkaime pēc darījumu skaita ir Purvciems, kam seko Teika, Centrs, Imanta un Pļavnieki. Visbiežāk tiek iegādāti vienas un divu istabu mājokļi pirmajā un otrajā stāvā.

Komentāri

Pievienot komentāru