Būvniecība un īpašums

Ekspluatācijā nodota pirmā kompleksa IRIS Shampeteris Apartments ēka

Monta Glumane, 16.07.2019

Pārējās fotogrāfijas skatāmas raksta galerijā!

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ekspluatācijā nodota pirmā no 21 miljonu eiro vērtā projekta IRIS Shampeteris Apartments daudzdzīvokļu ēkām Šampēterī, informē projekta attīstītāji.

Trīsstāvu Mājā A ir izbūvēti 24 mājokļi ar pilno apdari. Kopumā projekta pirmajā kārtā top trīs dzīvojamās ēkas ar 72 dzīvokļiem.

Projekta realizētājs ir nekustamo īpašumu projektu attīstītāja Astor Group uzņēmums SIA Dyalcomm Group. Projekta būvniecību veic SIA FFB.

Kā informē projekta attīstītāji, gandrīz 70% jaunizveidoto dzīvokļu ir pārdoti un tos lielākoties iegādājušies jaunie profesionāļi, kuriem šis ir pirmais patstāvīgi iegādātais mājoklis, kā arī tie, kas līdz šim dzīvojuši netālu no jaunā projekta. Pārsvarā IRIS projekta dzīvokļus iegādājas vietējie iedzīvotāji, bet atsevišķu dzīvokļu īpašnieki ir arī ārzemnieki, kas uz Latviju pārcēlušies, jo šeit strādā. Lielākoties mājokļi ir iegādāti, izmantojot hipotekāro kredītu.

Parējās divas kompleksa pirmās kārtas ēkas paredzēts nodot ekspluatācijā šā gada beigās. Kopumā projektu plānots realizēt četrās kārtās, uzbūvējot vairākas dzīvojamās ēkas ar aptuveni 300 mājokļiem.

IRIS Shampeteris Apartments piedāvā dzīvokļus ar divām, trim vai četrām istabām platībā no 50 līdz 130 kvadrātmetriem. Mājā A izbūvēti 24 dzīvokļi, savukārt Mājā B un Mājā C - 48 dzīvokļi.

Komentāri

Pievienot komentāru