Mazumtirdzniecība

FOTO: 70 miljonus eiro vērtais, jaunais tirdzniecības centrs Tallinā

Monta Glumane, 20.11.2018

Foto: Monta Glumane

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā durvis vēris jaunais tirdzniecības centrs T1. Pagaidām gan vēl turpinās tā iekārtošanas darbi, pārliecinājās biznesa portāls db.lv.

T1 centrā iepirkšanās apvienota ar plašām izklaides iespējām.

Nākamā gada sākumā uz tirdzniecības centra jumta tiks novietots panorāmas rats ar 27 apsildāmām kapsulām, kas ļaus vērot Tallinas panorāmu no 120m liela augstuma. Panorāmas rats uz Tallinu atceļos no Nīderlandes.

Tirdzniecības centra izklaides zona pārsniedz 12000 kvadrātmetru. Tajā ir plānots gan zinātnes un eksperimentu centrs bērniem, gan Super Skypark vairāk nekā 6500 kvadrātmetru platībā ar Eiropā lielāko tramplīnu kompleksu, 10m augstām klinšu kāpšanas sienām, labirintiem, kā arī 360 grādu 4D un interaktīvu 7D kinoteātri.

Tirdzniecības centra T1 tirdzniecības platība ir 55 tūkstoši kvadrātmetru ar vairāk nekā 200 veikaliem (kopējā platība 130 tūkstoši kvadrātmetru, 1500 autostāvvietas), kā arī 5500 kvadrātmetrus liela restorānu zona Taste of Tallinn.

Tirdzniecības centrs T1 atrodas blakus plānotajai Rail Baltic stacijai Tallinā. T1 kopējais investīciju apjoms ir 70 miljoni eiro, projekta attīstītājs - Pro Kapital Grupp (Latvijā Pro Kapital attīstījis tirdzniecības centru Domina).

Arī vairāki Latvijas operatori atver savus veikalus T1 tirdzniecības centrā.

LASI ARĪ:

FOTO: Rīgā top jauns tirdzniecības centrs