FOTO: Arī ikdienā jāuztur vesela miesa un vesels gars 

Mūsdienās darbiniekiem lielāko dienas daļu nākas pavadīt, sēžot pie datora, tāpēc ir svarīgi arī ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, piektdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Elīna Pankovska, 10.06.2016
1/6

Publicitātes foto

Šodien jau ceturto reizi sportiski aktīvāko uzņēmumu vadītāji un darbinieki pulcēsies atpūtas kompleksā Lejastiezumi pie Usmas ezera, lai mērotos spēkiem gan fiziskās, gan garīgās disciplīnās. Šajā nedēļas nogalē notiks ceturtās Uzņēmēju sporta spēles, ko organizē Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi un interesanti pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā, norāda organizētāji. Ar katru gadu dalībnieku skaits uzņēmēju sporta spēlēs tikai palielinās, un šīgada aplēses liecina, ka 48 komandās kopumā piedalīsies aptuveni četri tūkstoši dalībnieku, norāda LTRK.

Visu rakstu Arī ikdienā jāuztur vesela miesa un vesels gars iespējams izlasīt piektdienas, 10.jūnija, laikrakstā Dienas Bizness, 12.-13.lpp!

Jaunākais izdevums