Tirdzniecība un pakalpojumi

FOTO: Atvērts dizaina un papīrlietu pop-up veikals Peipers

Monta Glumane, 27.11.2019

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jau otro gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā durvis vēris grāmatu un dizaina lietu pop-up veikals "Peipers", kuru radījuši papīrlietu entuziasti - "Droši un koši", "Piparmētra" un "Lotte's Papery", kā arī šogad tapšanā piedalījusies dekoratore - Baiba Prindule - Rence.

Veikalā iespējams iegādāties grāmatas, ādas izstrādājumus, ceļakrūzes un papīrlietas no veikala organizatoriem, kā arī tējas un uzkodas, porcelāna darinājumus svētku galdam un eglītes rotāšanai, sveces un citus galda aksesuārus.

Līdzās - iespēja atbalstīt sociālo projektu un iegādāties jauniešu ar smagiem attīstības traucējumiem veidotās sveces. Visi ienākumi no sveču pārdošanas tiks ziedoti biedrībai "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi".

Veikalā pieejami šādu ražotāju produkti: "Mood Lux", "Telma Botanic", "Munio Candela" sveces, "Concreets Betons" svečturi un paliktņi, "Herbarium Latvia" rāmīši ar herbāriju, "The Letter Tribe" rāmīši burtiņiem, "Tobesalted" koka kalendāri, "MarMore" koka dēlīši un servējamās paplātes, "Manas garšas" garšvielu mēģenes, trauki bērniem un pieaugušajiem no "Rotā", "Katrīnas keramika", "Oltes keramika" un egļu rotājumi no "Piebalgas porcelāna fabrikas".

Pieejamas arī izdevniecības "Tapt", "Aminori", "Sapņu spalva", Imanta Ziedoņa fonda VIEGLI grāmatas un dažādas citas preces, "MIZO" somas, "Ulice Kids" sildāmās čučmantiņas bērniem, "Egle design" koka rotaļlietas, "PIKU" gaismas burtiņi, "Tiny Bunny" drēbes bērniem un "PIKOLO" žurnāli, "MARA naturals" kosmētikas produkcija, "Bee Inn" vaska drāniņas, "Lielezers" gardumi un Ķemeru Nacionālā parka teritorijā iegūts medus, kā arī "PLŪKT" tējas.

Veikals, kas atrodas Galleria Riga 6. stāvā, būs atvērts līdz šā gada beigām.

Komentāri

Pievienot komentāru