Mazais bizness

FOTO: Botāniskajā dārzā atklāta kafejnīca ar noteikumiem

Laura Mazbērziņa, 16.05.2018

Foto: Jānis Vīksna

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā atklāta kafejnīca ar noteikumiem «Noslēpumu dārzs», ko radošā apvienība «Skudras metropole» organizē sadarbībā ar Paulig un Kuk Buk restorānu.

Kafejnīcas «Noslēpumu dārzs» organizatori šogad aicina apmeklētājus aizdomāties par ilgtspējību un sociālo atbildību. Tas iespējams, arī atbalstot Rīgas oāzi – Botānisko dārzu ar mājās izdzertās kafijas biezumiem un radot labvēlīgākus augšanas apstākļus dārza augiem. Apmeklētāju atnestos kafijas biezumus kā bioloģisko mēslojumu Botāniskais dārzs eksperimentālā kārtā tālāk izmantos augsnes uzlabošanai. Botāniskais dārzs priecājas par sadarbību, jo ar šī projekta palīdzību cer sev piesaistīt uzmanību pasākumu organizēšanas jomā.

Kafejnīca ar noteikumiem «Noslēpumu dārzs» būs atvērta līdz 17. jūnijam, vienas iepriekš veiktās rezervācijas laikā viesu uzturēšanās var ilgt tikai 1,5 stundu. Botāniskajā dārzā atvērtās kafejnīcas darba laiks darba dienās ir no pulksten 12.00 līdz 22.00 un brīvdienās no pulksten 11.00 līdz 23.00.

Tāpat vien uz šo kafejnīcu gan aiziet nevar, jo iepriekš ir jāpiesaka rezervācija. Kad rezervācija tiks pieteikta, uz tālruņa numuru tiks atsūtīts kods, kuru uzrādot pie Botāniskā dārza ieejas, varēs tikt iekšā bez maksas. «Noslēpumu dārzs» kafejnīca no Botāniskā dārza īrē siltumnīcu, kura tur atradusies jau iepriekš, taču jau vairākus gadus netika izmantota un pēdējo gadu laikā siltumnīcai bija palicis tikai karkass.

Botāniskajā dārzā tiek rīkoti dažādi privātie un korporatīvie pasākumi, kuru skaits ik gadu pieaug.