FOTO: DB viesojas Evry Latvia birojā 

Evry Latvia renovētajā birojā izdevies apvienot skandināvisko minimālismu ar mājīgumu, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Linda Zalāne, 25.7.2018
1/26

SIA Evry Latvia ģenerāldirektors Fredis Bikovs

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Uzņēmums visu savu pastāvēšanas laiku jeb piecus gadus atrodas SWH biroju centrā Skanstes ielā, kur apdzīvo aptuveni 2000 m2 platību. Pirms gada tas sāka savu biroja telpu renovāciju, lai darba vidi padarītu ne vien ergonomiskāku, bet arī vizuāli pievilcīgāku un atraktīvāku.

«Šobrīd uzņēmumā strādā 180 darbinieki, bet birojā ir vieta vēl 30 speciālistiem. Ar šo renovāciju mēs izveidojām vairākas atvērtā tipa darba telpas, kas izkārtotas divās blakus esošās ēkās. Mēs apzināti samazinājām darba vietu kapacitāti, padarot telpas plašākas katram indivīdam. Mums bija svarīgi, lai telpas būtu mūsdienīgas, jo vidējais uzņēmuma darbinieku vecums ir 30 gadu, kas ir Millenium jeb Y paaudze,» stāsta biznesa pakalpojumu centra SIA Evry Latvia ģenerāldirektors Fredis Bikovs.

Evry Latvia pamatdarbība ir IT sistēmu administrēšana, uzturēšana un atbalsta sniegšana lietotājiem, kā arī grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana Norvēģijā bāzētajam mātes uzņēmumam Evry Group. Tā meitas uzņēmumi atrodas arī Zviedrijā, Somijā, Ukrainā un Indijā, bet ASV tam ir izveidota pārstāvniecība.

Biroja iekārtojumā ievērotas mātes uzņēmuma Evry Group korporatīvā dizaina vadlīnijas, bet tās nebija tik striktas, lai kopā ar vietējiem dizaineriem nebūtu iespējams veidot darba telpu pēc saviem ieskatiem. Krāsu toņi izvēlēti mierīgi, piemēram, zils, pelēks, violets un maigi oranžs, bet tai pašā laikā tie sniedz tik svarīgo akcentu, kas atsvaidzina lietišķo vidi. Savukārt atpūtas telpu efektīvākais elements ir foto tapetes, uz kurām redzami Norvēģijas dabas skati. Birojā ir vairākas atpūtas telpas, dažas apvienotas ar virtuvi. Tās kopskaitā ir četras un, ieejot vienā no tām, ir sajūta, ka atrodies mežā, – visapkārt telpaugi, bet uz sienas acīm paveras meža ainava.

Visu rakstu Ar dabas elementiem lasiet trešdienas, 25.jūlija laikrakstā Dienas Bizness!

No šīs sadaļas

Personālvadības tehnoloģiju uzņēmums «Motivio» ir izstrādājis pusdienu apmaksas mobilo lietotni...

Finanšu tehnoloģiju kompānijai «Revolut» strauji augot, radās nepieciešamība pēc jaunām...

Lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmums «Skycop» ir uzsācis petīciju, kuras mērķis ir...

Pēc Ekonomikas ministrijas (EM) prognozēm, iedzīvotāju skaits Latvijā turpināšot «kust», un...

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atstāt labu pirmo iespaidu vai radīt patīkamu...

Labākā dzīvē aizbraukušie «atsitas» Londonas būvlaukumos...

Siguldā veidojas 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā sabiedrībai atvērts un dabai...

Lai radītu specifiskus produktus farmācijas, medicīnas, biotehnoloģijas, pārtikas un citās nozarēs,...

Biroju aprīkojuma biennāle ar to pavadošajiem satelītpasākumiem Milānā durvis vērs nākamgad,...

Klasika izteiksmīgā interjerā, nepazaudējot mājīgumu un funkcionalitāti - šādas vadlīnijas...