Pakalpojumi

FOTO: Ghetto Burger mainījis nosaukumu un konceptu

Monta Glumane, 26.07.2018

Foto: Monta Glumane

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ātrās ēdināšanas restorāns «Ghetto Burger» mainījis nosaukumu un tagad saucas «Ghetto Pietura».

Organizācijas «Ghetto Games» līderis Raimonds Elbakjans portālam db.lv aprīlī sacīja, ka «Ghetto Burger» tiek slēgts uz visiem laikiem. «Cept burgerus vairs nav stilīgi, jo šodien Latvijā to dara visi. Ziemā savilkt galus ir nereāli,» viņš toreiz sacīja.

Jaunā koncepta izstrādē investēti 30 000 eiro, kas ietver aprīkojuma iegādi, izbraukuma tirdzniecības treilera pārbūvi un citas izmaksas.

Jaunais koncepts tapis sadarbībā ar kafejnīcu «Pietura» un tās valdes locekli Mārtiņu Priedi.

M.Priede pastāstīja, ka jaunizveidotā projekta koncepts nav gluži tāds, kādu sākotnēji paredzējuši, jo uzņēmums vēlējies fokusēties uz veselīgu pārtiku. Sākumā tas mēģināts, taču nav izdevies. Koncepts šobrīd ir vērsts uz kafiju, taču saglabāts arī iepriekšējais piedāvājums, piemēram, burgeri. R.Elbakjans norāda, ka nākotnes plānos tomēr ir attīstīt veselīgas ēdināšanas konceptu, taču klienti tam vēl nav gatavi.

Par vietas tālāko attīstību kafejnīcas «Pietura» valdes loceklis saka: «Jāskatās, kas notiks skolas laikā, taču šobrīd esam apmierināti.» Plānots, ka ēdināšanas vieta būs atvērta arī ziemas periodā, taču tas joprojām būšot liels izaicinājums.

Esošās telpas tiek nomātas no ēkas īpašnieka.

Tev varētu interesēt arī:

Slēdz Ghetto Burger Grīziņkalnā

Komentāri

Pievienot komentāru