Tirdzniecība un pakalpojumi

FOTO: Investējot gandrīz pusmiljonu eiro, Ventspilī atvērts veikals top!

LETA, 04.10.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ceturtdien Ventspils uzņēmums AS «Diāna» atvēra renovēto veikalu «top!» Andreja ielā 5, Ventspilī, 569 kvadrātmetru platībā, kura izveidē investēts gandrīz pusmiljons eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Kopumā veikalā tiks nodrošinātas 15 darba vietas. Cieši sadarbojoties ar vietējiem zemniekiem, veikalā būs pieejams paplašināts novada ražotāju piedāvātais sortiments.

«Veikals pirmo reizi durvis vēra apmeklētājiem 2002.gada 13.jūnijā, pēc 16 nostrādātiem gadiem, šī gada jūnijā veicām veikala fasādes atjaunošanas darbus un septembra beigās uzsākām iekšdarbu renovācijas darbus, izremontējot un pielāgojot tirdzniecības zāli apmeklētāju ērtībām, kā arī iegādājoties jaunas tirdzniecības iekārtas, kases galdus, vitrīnas un plauktus,» sacīja AS «Diāna» valdes priekšsēdētājs Edvīns Bergmanis, norādot, ka šis ir jau otrais renovētais veikals «top!» šogad.

«Jaunums šajā veikalā būs tieši Ventspils un Ventspils novadā ražotā produkcija. Šis ir pirmais no mūsu veikaliem Ventspilī, kur mēs šādu sekciju esam izveidojuši,» piebilda Bergmanis.

2018.gada martā tika veikta arī rekonstrukcija veikalam «top!» Tārgales ielā 63, Ventspilī, bet 2019.gada sākumā ir plānota rekonstrukcija veikalam «top!» Talsu ielā 6 ,Ventspilī.

Renovētais veikals pieder vienam no vietējā veikalu tīkla «top!» radītājiem AS «Diāna», kas dibināts Ventspilī, 1991.gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Uzņēmums nodrošina vairāk nekā 650 darba vietas. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris piecus «top!» un četrus «mini top!» veikalus, veikalu-noliktavu «Labais», 15 būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču mazumtirdzniecības veikalus «Mājai un dārzam».

AS «Diāna» meitasuzņēmums SIA «Diāna Bistro» nodrošina ātrās ēdināšanas pakalpojumus trīs kafejnīcās Ventspilī - «Cafe Centrs», «Pankūkas Pelmeņi» un «Pica Diāna», kā arī ražo plaša sortimenta konditorejas un kulinārijas izstrādājumus.

Veikalu tīkls «top!» ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi «top!» Latvijā šobrīd darbojas 273 pārtikas veikali, no tiem 149 «top!» un 124 «mini top!», kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem - SIA «Firma Madara 89», AS «LPB», AS «Diāna», SIA «Lars Limited», SIA «Gabriēla», SIA «Dekšņi», SIA «Mārksmens», SIA «Madara 93», SIA «AA & Co», SIA «Krista-A», AS «Roga-Agro», SIA «ESSA», SIA «G.A.L.», SIA «Lekon», SIA «Ogres Prestižs», SIA «Pārtikas veikalu grupa», SIA «Oregano», SIA «SP», SIA «Palmas-S» un SIA «LM Jūrmala». Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.