FOTO: Krievijas pārtikas tirgotājs X5 atvēris testa pašapkalpošanās veikalu

2018. gada 19. oktobris plkst. 16:15
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Vadošais Krievijas pārtikas tirgotājs X5 Retail Group atvēris pašapkalpošanās veikalu, lai testētu jaunās tehnoloģijas tirdzniecībā, liecina kompānijas paziņojums.

Jaunais veikals atrodas Maskavas centrā. «Mēs esam izveidojuši pašapkalpošanās veikalu, lai meklētu labākos tehniskos risinājumus ātrā un efektīvā veidā. Tas ir aprīkots ar visu nepieciešamo inženieriem, lai atvestu inovācijas uz veikalu plauktiem. Veikals ir kā platforma, kas palīdz pārbaudīt jaunās tehnoloģijas atbilstību X5 IT sistēmām un novērtētu klientu pieredzi. Ja šīs tehnoloģijas darbosies, tad ātri vien tiks pārnestas uz pilottestēšanu, kas ir nākamais solis jaunu risinājumu novērtēšanā,» saka X5 pārstāvis Fabricio Granja.

Patlaban kompānijas inženieri pārbauda elektronisko plauktu marķēšanu, video analīzi, viedos plauktus un digitālos informāciju paneļus, kā arī pašskanēšanas un pašapkalpošanās iespējas.

Kad būs pabeigta visu risinājumu testēšana, tās tiks pilotprojektu režīmā ieviestas trīs veikalos, kur X5 eksperti analizēs to ietekmi uz pārdošanas apjomiem un izmaksām. Balstoties uz šiem datiem, tiks pieņemts lēmums, vai šīs tehnoloģijas ieviest arī pārējos mazumtirdzniecības veikalos.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds