FOTO: Liela daļa People Work rezidentu patlaban ir startup jomas uzņēmumi 

Pagājis gads, kopš Latvijā darbu sāka lielākā kopstrādes telpa Baltijas valstīs – People Work E.Birznieka-Upīša ielā 21.

Db.lv, 2019. gada 17. janvāris plkst. 11:26

People Work kopstrādes telpu kopējā platība ir 3000 kvadrātmetri, kas izvietoti trīs stāvos. Katras telpas dizains ir īpašs, jo veidots, iedvesmojoties no kādas ievērojamas starptautiskas tehnoloģiju kompānijas vai tās īpašnieka, piemēram, Stīva Džobsa, Īlona Maska, stāstiem, darbiem vai sacītā. Viena no lielākajām priekšrocībām ir arī īpaši labā lokācija – pašā pilsētas centrā, kur pāris minūtes šķir no dažādiem veikaliņiem un kafejnīcām, bet turpat pagalmā ir pieejams arī trīsstāvīgais People Fitness klubs.

«Ideja par kopstrādes veidošanu radusies ASV. Patlaban pasaulē lielākais kopstrādes uzņēmums ir WeWork, kas pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Arī mēs, veidojot kopstrādes telpas Rīgā, devāmies uz ASV, Krieviju un citām valstīm, lai vērotu kopstrādes praksi un ieviestu pašu labāko biznesa koncepciju arī pie mums Latvijā,» stāsta People Work pārstāvji.

People Work pieejamas sešas telpas sanāksmēm, kurās iespējams organizēt pasākumus un konferences, kā arī lekciju telpa ar 40 vietām un plaša konferenču zāle ar 210 vietām.

Vieni no People Work rezidentiem, kas par tādiem kļuvuši 2017. gada decembrī, LikeIT, par People Work izvēli stāsta, ka viņus priecē iespēja vienmēr apkārt sastapt interesantus cilvēkus.

Veicot ēkas rekonstrukciju, tagadējās People Work telpās tika atrasts uzraksts no rūpnīcas «Māra», kas atradusies šajā vietā iepriekš. Lai saglabātu vēsturisko noti, tagad uzraksts «Māra» integrēts pirmā stāva interjerā.

Kopumā People Work piedāvā trīs veidu darba telpas. Pirmajā stāvā atrodas tā saucamā «Hot desk» zona, kur iespējams strādāt atvērtā tipa birojā. Šajā gadījumā telpu rezidents, atnākot strādāt, katrreiz izvēlas kādu no brīvajām un sev tīkamajām darba vietām, kur ir pieejamas arī izolētas telpas telefonsarunām. Savukārt, ja klients vēlas konkrētu vietu, viņš var izvēlēties «Dedicated desk» – tas ir personīgais darba galds, kas atrodas atvērtā tipa birojā. Trešais variants paredzēts uzņēmumiem ar lielāku darbinieku skaitu – tiem tiek piedāvāts atsevišķi izolēts birojs vai individuāli iekārtotas darba telpas.

Qfer pārstāvis Artūrs Burņins stāsta, ka viņi ar savu uzņēmumu ir vieni no pirmajiem People Work rezidentiem. Pašam Artūram visvairāk patīk oranžā Ali Baba pārrunu telpa. Šeit uzņēmuma pārstāvji bieži tiekas ar klientiem. Kādēļ iemīļota tieši šī telpa? Interesantās Ali Baba vēstures dēļ.

People Work noslēdzis līgumu ar sešiem partneriem citu valstu galvaspilsētās: Helsinkos, Viļņā, Tallinā, Madridē, Maskavā un Minskā. Kādēļ tas ir nozīmīgi? Jo People Work rezidenti, aizbraucot uz šīm pilsētām, sadarbības partneru kopstrādes telpās var strādāt bez papildu maksas.

People Work birojs ir pieejams jebkurā diennakts laikā, un ir cilvēki, kuri izvēlas strādāt arī pa nakti, stāsta uzņēmuma pārstāvji. Liela daļa People Work rezidentu patlaban ir startup uzņēmumi, kas pārstāv IT, finanšu tehnoloģijas, mārketinga un citas jomas. Protams, ka People Work telpas piemērotas arī citu jomu pārstāvjiem.

«Uzņēmumam nupat palika gads, tādēļ pašlaik par tālāku paplašināšanos ir pāragri runāt. Šobrīd vēlamies izvērtēt, kāds ir pieprasījums,» piebilst uzņēmuma pārstāvji.

Tā kā People Work ir lielākais šīs jomas uzņēmums Baltijā, un tā telpu platība ir liela, ir iespējas piesaistīt vēl vairāk jaunus partnerus.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

«Dažreiz vajadzīga cita perspektīva, kā uz lietām paskatīties,» par savu nesen gūto pieredzi...

Norisinājusies ikgadējā Dienas Biznesa rīkotā TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kurā tiek atvērts...

Izdevniecība Dienas bizness ar 12.novembri izdod iknedēļas biznesa žurnālu, kas aizstās laikrakstu...

«Man šķiet, ka šobrīd Baltija ir pats caurspīdīgākais finanšu tirgus dalībnieks visā...

Savu eko māju no salmu paneļiem Raiskuma pagastā būvē arī latviešu modele...

100 straujāk augošie uzņēmumi Latvijā pagājušajā gadā apgrozījuši 335,92 milj. eiro, un...

No šīs sadaļas
2019. gada 17. janvāris plkst. 15:26

Namiņā Rīgā, Ernestīnes ielā 21A, kas atrodas biznesam potenciāli interesantā vietā -...

2019. gada 16. janvāris plkst. 8:55

Izdegušajā namā Kalnciema ielā 2b veikti vēl pēdējo bīstamo daļu demontāžas darbi....

2019. gada 15. janvāris plkst. 14:10

Nacionālā nekustamo īpašumu attīstītāju alianse (NNĪAA) ir nosūtījusi vēstuli jaunās valdības...

2019. gada 15. janvāris plkst. 9:26

Facebook domubiedru grupas «Māja meklē cilvēku/Dzīve laukos» izveidotāji rosina biedrus apsvērt...

2019. gada 15. janvāris plkst. 6:43

Īpašuma zādzības Rīgā un Rīgas reģionā zagļi veic aizvien profesionālāk, līdz ar...

2019. gada 14. janvāris plkst. 15:01

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē, uzklausot pieaicināto ekspertu ziņojumus un īpašnieka...

2019. gada 14. janvāris plkst. 14:08

Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 63, norisinās dzīvojamās ēkas pilnīga renovācija. Šobrīd 30%...

2019. gada 14. janvāris plkst. 11:39

Komerctelpu nomas segmentā tuvākajos gados tendences noteiks šobrīd būvniecības stadijā esošie...

2019. gada 14. janvāris plkst. 10:13

Daļa banku klientu pauduši aizdomas par kredītiestāžu īstenoto teritoriālo diskrimināciju, jo...

2019. gada 14. janvāris plkst. 8:41

Biznesa centra Rīgā īpašnieks SIA «Mūkusalas Biznesa Centrs» reģistrējis jaunu komercķīlu,...