Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zīmols Dace Bahmann laidusi klajā līniju Wild by Dace Bahmann, informē veikala Paviljons pārstāvji.

Jaunā kolekcija būs cenu ziņā pieejamāka un to varēs iegādāties tikai veikalā Paviljons.

Jaunā Dace Bahmann pavasara/vasaras 2016 kolekcija ir ieturēta romantiski sportiskā un urbānā stilā, tās krāsu palete ir veidota baltā, maigi rozā un melnā krāsu gammā, ko atsvaidzina neona dzelteni akcenti. Tērpus papildina volāni un īpaši izšuvumi.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Otrdien, 24. oktobrī tika atklāta 27. Rīgas modes nedēļa, kas līdz 28. oktobrim pulcēs vienkopus starptautisko modes sabiedrību.

Riga Fashion Week (RFW) laikā gaidāmas ne tikai Latvijas dizaineru modes skates, bet arī vairāki radoši un izglītojoši pasākumi, kas tiek organizēti, lai Rīgā svinētu modi un mākslu.

Šoruden RFW programma ietvers tādu Latvijas dizaineru modes skates kā Anna Led, Atis Artemjevs, Dace Bahmann, Katya Katya, Natalija Jansone, Nóló, One Wolf, Talented, KULT, AntiStar, Bulichev, QooQoo, Aristocrat Kids un Paade Mode, kā arī ārvalstu dizaineru skates: BIRYUKOV(Krievija), Lena Lumelsky(Beļģija), DiLiborio(Itālija) un Diana Arno(Igaunija).

27. Rīgas modes nedēļas ietvaros tiek plānoti vairāki radoši pasākumi, viens no tiem – ievērojamajam modes namam Christian Dior veltītas izstādes «Dior» atklāšana Modes muzejā, Grēcinieku ielā 24.

Komentāri

Pievienot komentāru