Pakalpojumi

FOTO: Sākas starptautiskā tūrisma izstāde Balttour 2018

Zane Atlāce - Bistere, 02.02.2018

Foto: Zane Bitere/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Izstādes laikā vairāk nekā 850 uzņēmumi prezentēs tūrisma un atpūtas piedāvājumus.

Starptautiskajā izstāžu hallē Ķīpsala, Rīgā, piektdien, 2.februārī sākas starptautiskā tūrisma izstāde Balttour 2018, informē organizatori.

Tās laikā vairāk nekā 850 uzņēmumi prezentēs tūrisma un atpūtas piedāvājumus.

Balttour 2018 dalībnieku vidū būs tūrisma uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Turcijas, Slovākijas, Dānijas, Taizemes, Krievijas, Ungārijas, Polijas, Čehijas, Ēģiptes, Lielbritānijas, Gruzijas, Itālijas, Horvātijas, Spānijas, Seišelu salām un Portugāles, kā arī ASV, Bulgārijas, Kipras un Islandes.

Kopumā izstādes laikā ceļotgribētāji varēs uzzināt par vairāk nekā 40 pasaules valstu tūrisma iespējām. Tāpat izstādē notiks pavasara un vasaras ceļojumu izpārdošana, kuras laikā tos varēs iegādāties no tādām Latvijas tūrisma aģentūrām un operatoriem kā Tez Tour, Novatours, Alida Tūrs, Begonija, Kidy Tour, Jēkaba aģentūra, Estravel un citām.

Vienlaikus izstāžu hallē Apceļo Latviju! apmeklētāji tiks informēti par Latvijas tūrisma piedāvājumu reģionos, tostarp pastaigas takām un skatu torņiem, viesnīcām un viesu mājām, velo un laivošanas maršrutiem, vecpilsētām un parkiem, pilīm un muižām, dabas parkiem un muzejiem, kā arī jauniem apskates objektiem, aktīvās atpūtas piedāvājumiem u.c. Darbosies arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kā arī tiks piedāvāta skatuves programma trīs dienu garumā.

Izstāde norisināsies līdz šā gada 4.februārim.

Izstādi-gadatirgu Balttour un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Komentāri

Pievienot komentāru