Mobilie sakari

FOTO: Samsung prezentējis jaunākos Galaxy viedtālruņus

Zane Atlāce - Bistere, 26.02.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Samsung laidis klajā viedtālruņus Samsung Galaxy S9 un S9+, kas atšķiras ar krietni uzlabotu kameru un dažādiem jauniem tehniskajiem risinājumiem, informē uzņēmumā.

Jauno viedtālruņu kamerām ir jaudīgs Super Speed Dual Pixel sensors, kas ātri spēs apvienot līdz pat 12 kadriem vienā uzņēmumā. Uzņemot 960 kadrus sekundē, ar šo režīmu dinamiskos ikdienas brīžus var iemūžināt lēnas kustības video.

«Attīstoties komunikācijas un sevis izpaušanas iespējām, ir mainījies arī viedtālruņu izmantošanas veids,» stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns. «Galaxy S9 un S9+ ir ieguvuši pilnīgi jaunas kameras, kas ļauj uzņemt vislabākos personalizētos fotoattēlus un video jebkurā vietā.»

Duālais kameras diafragmas atvērums automātiski ielaiž vairāk gaismas, kad ir tumšs, un mazāk gaismas, kad apgaismojums ir pārāk spilgts, ļaujot iegūt labākas fotogrāfijas dažādos apgaismojumos.

Jaunajos viedtālruņos ir iespēja izveidot emocijzīmes, kas izskatās, izklausās un rīkojas tāpat kā lietotājs. Samsung digitālais asistents Bixby, kas integrēts kamerā, spēj atrast un atpazīt objektus reālā laikā un ģenerē informāciju no objekta, pret kuru ir pavērsta kamera.

Viedtālruņi aprīkoti arī ar IP68 ūdens un putekļu izturību un ātru bezvadu uzlādes iespēju. Tāpat šiem tālruņiem ir līdz pat 400 GB paplašināma atmiņa. Galaxy S9 un S9+ tālruņi atbalsta trīs dažādas biometriskās autentifikācijas iespējas — acs skeneri, pirkstu nospiedumu skeneri un sejas atpazīšanu.

Pārdošanā Latvijā jaunie viedtālruņi nonāks 16. martā un tie būs pieejami trīs krāsās – pusnakts melnā, koraļļu zilā un ceriņu lillā.