FOTO: Tallink atklāj pirmo restorānu Tallinas vecpilsētā

2017. gada 28. aprīlis plkst. 14:22
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ekonomika
Dalies ar šo rakstu

Piektdien Tallink atvēris jaunu restorānu NOK NOK Tallinas vecpilsētā, kura ēdienkarte un atmosfēra ļauj baudīt autentiskus tajiešu ēdienus, informē uzņēmums.

«Šis ir uzņēmuma pirmais restorāns, kas nav izvietots uz Tallink kuģiem vai Tallink viesnīcās. Jaunais NOK NOK restorāns atrodas Tallinas vecpilsētā, Vana-Posti 7,» stāsta NOK NOK projekta vadītājs Andres Poljakovs.

NOK NOK ir izvietots 600 kvadrātmetru lielā telpā. Tajā atrodams kokteiļu bārs, à la carte restorāns, vairākas privātas pasākumu telpas, kā arī telpas semināriem un ēdienu gatavošanas – pavāru skola.

Virtuves komandas līderis ir pavārs Pensiri Pattanačengs, kam ir vairāk nekā 15 gadu ilga profesionāla pieredze un kurš ir specializējies autentiskā tajiešu un modernās Āzijas, Indijas, Ķīnas un Korejas virtuves mākslā.

Restorāna interjera dizaina autors ir somu dizainers Marjuts Nousiainens, kurš ir veidojis dizainu arī viesnīcas Tallink Express Hotel restorānam Tempo, kā arī kajītēm un dažādām pasažieru publiskajām telpām uz Tallink kuģiem.

Dalies ar šo rakstu