Būvniecība un īpašums

FOTO: Valkā būvēs jaunu ražošanas ēku

Monta Glumane, 01.06.2018

Foto:publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai veicinātu uzņēmumu paplašināšanos, šajā gadā Valkā plānots uzbūvēt jaunu ražošanas ēku un ar to saistīto infrastruktūru, informē Valkas novada dome.

Kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm jaunās ražošanas teritorijā Varoņu ielā 37a, 39a tika iemūrēta 30.maijā. Ēka tiks būvēta saistībā ar Eiropas Savienības fonda projektu Ražošanas teritorijas izveidošana atjaunojot degradēto teritoriju Valkā.

«Gan šis, gan nākamie objekti iedos vietējai ekonomikai lielāku elpu», uzskata novada domes vadītājs Vents Armands Krauklis. «Mēs visi būsim ieguvēji, jo, ar laiku, jaunajos korpusos strādājošie papildinās pašvaldības budžetu ar iedzīvotāju ienākuma nodokli».

«Tas nav objekts, kuru būvējam, lai naudu tērētu, bet lai to radītu», atzīst AS «RERE Grupa» valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš. «Tas dod stimulu, gandarījumu un vēlmi šo objektu uzbūvēt kvalitatīvi un laikā. Valku uzskatu par pilsētu, kas domā daudz soļus uz priekšu par savu attīstību, domā, kā te cilvēki ne tikai atpūtīsies, bet arī strādās. Pilsētai novēlu arī turpmāk turēt šo līmeni, tāpēc kā simbolu mēs, būvnieki, kapsulā ievietosim līmeņrādi. »

Ražošanas ēkas būvniecību veic uzņēmums Pilnsabiedrība «RERE BŪVE 1», būvdarbu būvuzraudzību veic Pilnsabiedrība «Akorda&KPR», Būvdarbu autoruzraudzību veic būvprojekta izstrādātājs SIA «Arhitektu birojs Krasts».

Projekta aktivitātes kopējās izmaksas ir 3 715 133 no tām ERAF finansējums 2 493 905 eiro un valsts budžeta dotācija 132 030 eiro un Valkas novada domes līdzfinansējums 1 089 197.

Projekts tiek īstenots darbības programmā «Izaugsme un nodarbinātība» 5.6.2. ar specifisko atbalsta mērķi «Teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām».

Komentāri

Pievienot komentāru