Foto

Gaidot tūristus, top Papes bākas stāvlaukums

Dienas Bizness, 02.04.2014

Foto: Dainis Ģelzis, Kursas Laiks

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jau redzamas automašīnu stāvlaukuma aprises pie Papes bākas, uzcelta zivju kūpinātava, uzslietas nojumes informatīvajiem plakātiem. Līdz maija beigām paredzēts stāvlaukumu nodot ekspluatācijā, reģionālajam medijam Kursas Laiks apstiprinājis Rucavas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Guntis Rolis.

«Dažādi mums ir gājis ar šo projektu. Jau patērētais laiks tā sagatavošanai liecina, ka nav bijis vienkārši, tādēļ jo vairāk priecājos, ka beidzot stāvlaukums būs gatavs un tieši pirms tūrisma sezonas sākuma,» paudis G. Rolis.

G. Rolis, jautāts, vai nebīstas no vandaļiem tik nomaļā vietā, norādījis, ka tikai kartē vieta izskatās nomaļa. Tūrisma sezonas laikā ik dienas te iebraucot desmitiem automašīnu.

«Šeit būs videonovērošana. Otrkārt, ja neko nedarīsim, tad jau nekā nebūs. Esmu optimists – tas ir galvenais progresa priekšnoteikums. Ja šeit brauks vairāk tūristu, arī fišerejā, kas jau uzcelta zemniekiem, būs iespējams uzsākt tirdzniecību. Vidusskolēni varēs tirgot kaut vai saldējumu un dzērienus, pavērsies iespēja nopelnīt, kaut vai sezonas laikā,» cer G. Rolis, raksta Kursas Laiks.

Komentāri

Pievienot komentāru