Mazumtirdzniecība

Galactico tirdzniecības centru apgrozījums palielinājies par 8%

Ingrīda Drazdovska, 20.04.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA Linstow Center Management apsaimniekotajos Galactico tirdzniecības centros (Alfa, Mols, Dole, Origo, Galerija Centrs) kopējais apgrozījums šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2010. gada pirmajiem trim mēnešiem, pieaudzis par 8 %.

Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas, īpaši labus finanšu rādītājus uzrādījis tirdzniecības centrs Galerija Centrs, kur apgrozījums gada laikā ir palielinājies par vairāk nekā 10%.

Šī gada pirmajos trijos mēnešos par 0,9 % pieaudzis arī Galactico tirdzniecības centru apmeklējums, salīdzinot ar attiecīgo laika posmu pirms gada. Savukārt Galerijā Centrs apmeklētāju skaits pieaudzis pat par 18,5%.

2010. gadā kopējais Galactico tirdzniecības centru apgrozījums pieauga par 3%. Labāk veicies tirdzniecības parkam Alfa – apgrozījums pieaudzis par gandrīz 5%.

Pērn veikto pirkumu skaits pieauga gandrīz par 9%, salīdzinot ar to pašu laika posmu pirms gada. Arī pagājušajā gadā labākus rādītājus uzrādīja t/c Galerija Centrs ar gandrīz 23% pirkumu skaita pieaugumu un Alfa, kur pirkumu skaits palielinājās par 10,3%.

Pozitīvas tendences pērn novērojamas arī t/c apmeklējuma rādītājos. Lai arī kopējais Galactico tirdzniecības centru apmeklējums pērn, salīdzinājumā ar 2009. gadu, nedaudz samazinājās, tomēr atsevišķos tirdzniecības centros tas saglabāja pozitīvu tendenci, piemēram, t/c Galerijā Centrs apmeklējums bija par 6,4%, bet t/p Alfa – par 0,5 % lielāks, raksturoja SIA Linstow Center Management tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.

Cita starpā viņa piebilst, ka apgrozījums, kas šī gada pirmajā ceturksnī reģistrēts visos tirdzniecības centros kopā, izmantojot Galactico privilēģiju un Galactico VISA kartes, veido 4,4 miljonus latu, reģistrējot kopumā vairāk nekā 320 tūkstošus pirkumus.

SIA Linstow Center Management kopējā apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir 230 tūkst. m², bet visā Baltijā 275 tūkst. m² (ieskaitot t/c Ülemiste Igaunijā). Kompānijas pašreizējās kopējās investīcijas Baltijā atvērto tirdzniecības centru segmentā sasniedz vairāk nekā 200 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru