Gobzems norāda, ka KPV LV nemainīs viņa kandidatūru iekšlietu ministra amatam

2018. gada 20. decembris plkst. 12:13
Autors: LETA
Sadaļa: Politika
Dalies ar šo rakstu

Partija «KPV LV» nemainīs Alda Gobzema kandidatūru iekšlietu ministra amatam, šodien žurnālistiem pavēstīja pats politiķis.

Viņš norādīja, ka arī politiskais spēks var sniegt vērtējumu par vairākiem iespējamo ministra amatu kandidātu trūkumiem.

Kā ziņots, «Jaunās Vienotības» (JV) premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš noraida Gobzema kandidatūru iekšlietu ministra amatam, un sarunas ar partijām par iespēju gūt stabilu vairākumu Saeimā turpinās līdz rītdienai, 21.decembrim.

Valdībai bez «KPV LV», ar četrām partijām, būtu vien 50 balsis. «50 balsis neatbilst stabilam centra labējam vairākumam,» norādīja politiķis. Viņš norādīja, ka līdz rītdienai turpinās sarunas ar iespējamiem partneriem, mēģinot rast iespēju izveidot stabilu vairākumu.

Jau vēstīts, ka patlaban valdības veidošanas sarunas ved JV politiķis Kariņš, kurš piedāvājis valdībā strādāt pieciem politiskajiem spēkiem - JV, Jaunajai konservatīvajai partijai, «KPV LV», apvienībai «Attīstībai/Par» un «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK.

Dalies ar šo rakstu