Grobiņā par nelegālo gaļas ražotni zinājuši daudzi 

Nelegālais gaļas pārstrādes cehs Grobiņā atklāts, kad Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis informāciju par to un veicis kontrolpirkumu. Dienests uzsācis sodīšanas procesu, tomēr vietējie iedzīvotāji esot neapmierināti, vēsta reģionālais laikraksts Kursas Laiks.

Dienas Bizness, 01.03.2018

Foto: Dainis Ģelzis, Kursas Laiks

Vaininieks Agris Bunka savu vainu atzīstot, tomēr esot pārsteigts par dienesta attieksmi.

Pats rūpala saimnieks šo situāciju vērtējot kā absurdu. Savu vainu notikušajā viņš nenoliedz un saprot, ka izdarījis kļūdu, nereģistrējoties vajadzīgajās iestādēs, tomēr apsūdzība par ceha veidošanu, viņaprāt, esot negodīga.

«Kādreiz man piederēja veikals «2 santīmi», kur mēs cepām un vārījām visādus gardumus. Sākās problēmas ar finansēm, nevarējām nomaksāt nodokļus un veikalu slēdzām, bet visu aprīkojumu un telpas paturējām. Tagad PVD to visu ir pagriezis tā, ka es speciāli esmu iepircis iekārtas, dārgu aprīkojumu, lai ražotu konservus, bet tā nav, jo tas viss man pieder jau sen,» viņš skaidrojis Kursas Laikam.

Par savas produkcijas kvalitāti un drošību viņš esot pilnībā pārliecināts. «Es gaļu pirku veikalā, man ir visas pavadzīmes un čeki, tāpēc nevar teikt, ka gaļa ir nekvalitatīva,» uzskata A. Bunka.

Grobiņā par nelegālo gaļas ražotni zinājuši daudzi un pēc produkcijas braukuši pat no citām pilsētām.

Atklāj kārtējo pagrīdes gaļas produktu cehu

Jaunākais izdevums