Jaunākais izdevums

Augstākās klases nekustamo īpašumu attīstībai Rīgā ir uzsākts jauns A klases projekts “Skanstes rezidences”, kurā būs 67 ekskluzīvi dzīvokļi, un tie atradīsies Grostonas ielā, netālu no “Arēnas Rīga”.

Šo projektu īstenos divi Igaunijas vadošie nekustamo īpašumu attīstītāji “Invego” un “Reterra”.

“Skanstes rajons strauji attīstās, kļūstot arvien mūsdienīgāks un dinamiskāks, un šis jaunais dzīvojamo ēku projekts īpaši izcelsies kā mākslas arhitektūras virsotne ar ilgtspējīgiem risinājumiem,” stāsta “Invego” izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi).

Jaunais projekts sastāvēs no divām astoņstāvu ēkām, kuras savienos kopīgs vestibils un liela pazemes autostāvvieta. "Projekta sadalīšana divās ēkās ir viena no galvenajām arhitektu vīzijas stiprajām pusēm, jo tā sniedz visiem dzīvokļiem daudz plašāku skatu un nodrošina daudz vairāk dabiskās gaismas," uzsver Kristjans-Tūrs Vahi.

Lai uzlabotu telpu mikroklimatu, katram dzīvoklim būs atsevišķa ventilācijas un dzesēšanas sistēma, kā arī apsildāmās grīdas. Ēkās būs nodrošināts pieslēgums centralizētajai siltumapgādei, un tiks izbūvēti enerģijas pāļi, kas palielinās ēku energoefektivitāti. Luksusa dizains un arhitektūra turpināsies arī ēku iekšienē interjera risinājumos un izmantojamajos materiālos.

Ir sācies iepriekšējas rezervācijas periods, projekta būvniecība tiks uzsākta šī gada otrajā ceturksnī, un tas tiks pabeigts līdz 2025. gada beigām. Šī nav pirmā reize, kad "Invego" un "Reterra" kopā attīstīta projektu Rīgā - šobrīd norit viņu projekta “Parka Kvartāls” otrās kārtas būvniecība.

“Invego” ir viens no Igaunijas vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem, kas pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1200 ģimenēm, kā arī 20 000 kvadrātmetru komercplatības. Daži no “Invego” pēdējo gadu lielākajiem projektiem ir nesen pabeigtais “Tiskreoja” rajons, kā arī “Luccaranna” un “Uus-Järveküla” dzīvojamie rajoni, kas šobrīd tiek būvēti.

“Reterra” strauji kļūst par nozīmīgu Igaunijas nekustamā īpašuma nozares dalībnieku, koncentrējoties uz dzīvojamo un komerciālo projektu īstenošanu Tallinā, Tartu un Rīgā. “Reterra” jau ir realizējuši 650 mājokļus, un uzņēmums pārvalda arī iznomājamās biznesa telpas 70 000 m2 platībā, apkalpojot tādus ievērojamus klientus kā “Telia”, “Pipedrive”, “Selver”, “Coop” un “Leonhard Weiss”.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vadošais Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs “Invego” tuvāko pāris gadu laikā Rīgā un arī Pierīgā būvēs jaunus dzīvojamos rajonus vairāk nekā 100 000 kvadrātmetru platībā, apstiprinājis uzņēmuma vadītājs Kristjans-Tūrs Vahi.

Projekts “Parka Kvartāls” atrodas pārdošanas fāzē, projekts “Vide Ādaži” šobrīd ir aktīvā attīstības fāzē, un vēl trīs vai pat četri projekti tiks izziņoti tuvākajā laikā.

“Invego” izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi) ir pārliecināts, ka pieprasījums pēc jaunuzceltiem mājokļiem Latvijas galvaspilsētā tuvākajā laikā ievērojami pieaugs.

Projekta “Vide Ādaži”, kas atrodas netālu no galvaspilsētas, būvniecības darbi tikšot uzsākti jau tuvākajā laikā.

“Parka Kvartāls” attīstība sākās 2022. gadā, sadarbojoties diviem nekustamo īpašumu projektu attīstīšanas uzņēmumiem – “Invego” un “Reterra”. “Parka Kvartāls” atrodas četru ielu krustojumā, kas ir diezgan unikāls gadījums Rīgā, un pret to izvirzītais stiklotais stūris jeb erkeris ļaus telpās esošajiem vienlaicīgi pārredzēt Dignājas, Tumes, Mazās Stērstu un Stērstu ielas.

Komentāri

Pievienot komentāru