Citas ziņas

Gulbenes pašvaldība galvos 95 tūkstošu latu kredītu slimnīcai

Elīna Pankovska, 31.01.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Gulbenes pašvaldība būs galvotāja 95,4 tūkst. Ls kredītam, ko ņems SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība. Tā būs uzņēmuma līdzfinansējuma daļa, ar Eiropas struktūrfondu atbalstu saņemot investīcijas 1,2 milj. Ls vērtībā nolūkā uzlabot infrastruktūru tieši Gulbenes slimnīcā.

Deputāts Guntis Blūms pauda, ka būtu vajadzīgas garantijas, ka slimnīca turpmāk pastāvēs. Viņš pat rosināja atlikt jautājuma izlemšanu, raksta dzirkstele.lv.

Domes deputāts un Sociālās un veselības nodaļas vadītājs Jānis Antaņevičs pastāstīja, ka par šo summu plānots slimnīcā izveidot otru operāciju zāli, liftu, paplašināt uzņemšanas nodaļu un siltināt slimnīcu.

Domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa piebilda, ka šie uzlabojumi vajadzīgi, lai nākotnē slimnīca varētu pretendēt uz neatliekamās palīdzības sniegšanu. Viņa uzdeva J.Antaņevičam sagatavot un elektroniski izsūtīt deputātiem sīkāku informāciju par projekta tāmi.

DB pagājušā gada decembrī rakstīja, ka Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība izsludināja atklātu konkursu par ēku renovāciju un rekonstrukciju, paredzot šo darbu līgumcenu 1,99 milj. Ls apmērā.

Remontdarbu laikā Gulbenes slimnīcā paredzēts veikt energoefektivitātes pasākumus, ierīkot liftu. Savukārt Balvu slimnīcā plānots nomainīt jumtu, logus, kā arī renovēt iekštelpas un piebrauktuves.

Komentāri

Pievienot komentāru