Hagberg Mārupē būvēs industriālo kompleksu 

Zane Atlāce - Bistere, 28.2.2018

Publicitātes foto

Apsaimniekošanas pakalpojumu uzņēmums Hagberg ir piesaistījis attīstības finanšu institūcijas Altum garantiju 580 000 eiro apmērā, kā arī finansējumu no bankas Citadele 1 450 000 eiro, lai Mārupes novadā uzsāktu jauna Inovāciju un servisa centra būvniecību, informē Altum pārstāve Sandra Eglīte.

Jaunais industriālais komplekss atradīsies Mārupes novada Bašēnos Ozolkani - 1, starp Stīpnieku ceļu un starptautiskās lidostas Rīga teritoriju. Tajā būs biroja, mācību centra, tehnikas servisa telpas un dzīvojamās mājas uzņēmuma darbiniekiem.

Inovatīvo kompleksu plānots nodot ekspluatācijā šī gada vasarā.

«Meklējam un attīstām jaunus veidus, kā virzīt apsaimniekošanas nozari Latvijā citā līmenī un kvalitātē – izmantojot modernas tehnoloģijas un inovācijas. Šis inovatīvais centrs ir rūpīgi plānots solis skaidri definētajā turpmākajā Hagberg attīstības stratēģijā,» teic Hagberg pārstāvis Jānis Avots.

«Altum piešķirtā garantija apvienojumā ar bankas Citadele finansējumu veicinās uzņēmuma attīstību, vienlaikus nodrošinās konkurētspējīgus apstākļus darbiniekiem un pakalpojumu līgumu izpildi nākotnē,» uzskata Altum valdes locekle Inese Zīle.

«Praksē redzam, ka šis valsts atbalsta instruments reāli sniedz iespēju saņemt bankas līdzfinansējumu uzņēmumiem arī reizēs, kad uzņēmumam pašam nav pietiekama vai nav atbilstoša nodrošinājuma bankas kredītlīdzekļu saņemšanai,» norāda bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

SIA Hagberg ir telpu un teritoriju apsaimniekošanas un kopšanas uzņēmums, dibināts 2009. gadā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 darbinieku.

No šīs sadaļas

Restorāna Laivas valdes priekšsēdētājs Jānis Nagliņš atzina, ka pērn peldošā konstrukcija uz laiku tikusi izmantota restorāna vajadzībām.

Par būvmateriālu vairumtirgotāja SIA «Saint-Gobain Celtniecības Produkti» valdes locekli iecelts...

Bauskas peldbaseinu un Viļa Plūdoņa muzeju «Lejeniekos» 22. februārī apmeklēja skates «Gada...

Nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija, investējot 6,4 miljonus eiro, uzsācis jauna dzīvojamā...

Jūrmalas dome nolēmusi piedalīties 2,77 miljonus eiro vērtā projektā, kas paredz autostāvvietas...

Ar mērķi izveidot uzņēmējdarbību veicinošu infrastruktūru, Rēzeknē turpinās jauna rūpniecības...

Lietuvas valdība saņēmusi piedāvājumus ne tikai atpirkt zemi un ēkas Viļņā, kas...

2017. gadā, salīdzinot ar 2016. gadu, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri izlīdzinātiem...

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 7.martā.

Administratīvās rajona tiesas Jelgavas Tiesu namā otrdien, 6.februārī noraidīta trešās personas...