Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas centrā esošā Homeopātiskā aptieka šā gada vasarā pārcēlās uz jaunām telpām Lāčplēša ielā 7. Jautāta par iespējamu paplašināšanos, SIA Homeopātija valdes locekle Ilze Medne biznesa portālam db.lv saka: «Likumdošana šobrīd neļauj jaunu aptieku izveidi. Vismaz vietās, kur būtu vērts to darīt.»

Pārcelšanās uz jaunajām telpām notika šā gada 13. jūnijā. «Jaunajām telpām projekts tika izstrādāts speciāli aptiekas vajadzībām, tamdēļ tās ir daudz piemērotākas mūsu aptiekai,» sacīja I. Medne. Telpas esot lielākas, piemērotākas klientu un darbinieku vajadzībām un vizuāli pievilcīgākas.

Iepriekšējā adresē - turpat netālu - aptieka atradās ilgus gadus - no 2001. gada augusta.

Kā skaidro I. Medne, «ilgo pastāvēšanas gadu laikā ir vērojama tendence - ja agrāk mūsu klienti pārsvarā bija pensionāri, tagad liela daļa ir jaunie vecāki, kuriem rūp viņu bērnu veselība un kuri vēlas izvairīties no alopātisko zāļu blaknēm. Pēc mūsu domām, daļa mūsu klientu ir pametuši Latviju, labākas perspektīvas meklējumos».

Homeopātiskā aptieka darbojas arī Biķernieku ielā, taču I. Medne atzīst, ka, salīdzinot rezultātus, labāk veicas centrā esošajai aptiekai, jo tā ir labāk zināma.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Ārsta Artūra Tereško meita īsteno viņa sapni

Lelde Petrāne, 22.11.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Drīzumā Rīgas centrā, Baznīcas ielā durvis vērs «Dr.Tereško tējas» pirmā drogērija «Pļavas aptieka».

Tajā tiks tirgoti ārsta fitoterapeita Artūra Tereško pēc augu farmakoloģijas un austrumu medicīnas pamatprincipiem sagatavotie augu maisījumi un uztura bagātinātāji.

Drogērijas piedāvājumā būs vairāk nekā simts ārstniecības augi, no kuriem var izveidot maisījumu, kas paredzēts katram individuāli, ņemot vērā konkrētos cilvēka veselības traucējumus.

«Esmu ļoti gandarīts un priecīgs, ka meita Ilze ar vīru Māri nonākuši pie idejas par augu drogu aptiekas atvēršanu, jo tāds nepiepildīts sapnis vienmēr ir bijis arī man. Ilze Ģērmane ir ārste un kopš bērnības, vācot augus, tos žāvējot, gatavojot, ir līdz smalkākajām niansēm iepazinusi tēju gatavošanas mākslu, tāpēc esmu drošs par meitas un znota vadītā veikala sekmīgu darbošanos,» saka z/s Doktus vadītājs un «Dr.Tereško tējas» zīmola izveidotājs A. Tereško.

Komentāri

Pievienot komentāru