Viedierīces

Huawei Mate 20 X iegūst pasaulē pirmo 5G sertifikātu

Lelde Petrāne, 30.07.2019

Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jūlija vidū Huawei laida klajā savu pirmo 5G viedtālruni - HUAWEI Mate 20 X (5G). Tālrunis ieguvis Global Certification Forum (GCF) sertifikātu, tādējādi kļūstot par tirgū pirmo 5G viedtālruni, kas izturējis GCF 5G pārbaudes, pavēstīja Huawei komunikācijas pārstāve Latvijā Gunta Kursiša.

Pēdējo mēnešu laikā Mate 20 X izturējis 2G, 3G, 4G un 5G komunikācijas produktu testus, ko veica GCF. Visu šo pārbaužu mērķis bijis apliecināt ierīces funkcionalitāti un veiktspēju.

GCF darbojas vadošie mobilo tīklu operatori, mobilo ierīču ražotāji, mikroshēmojumu piegādātāji, testēšanas organizācijas un testa aprīkojuma piegādātāji, piemēram, Orange, Deutsche Telekom un citi. Lielākā daļa pasaules mobilo sakaru tīklu operatoru pieprasa nokārtot GCF pārbaudes.

HUAWEI Mate 20 X darbību 5G tīklā nodrošina 7nm duālais mikroshēmojums (Balong 5000 + Kirin 980). Mikroshēmojums atbalsta arī citas tīkla sistēmas, piemēram, SA (Standalone, neatkarīgais 5G tīkls) un NSA (Non Standalone, ne-neatkarīgais 5G tīkls.)

Šis ir viens no pasaulē pirmajiem 5G / 4G Dual SIM Dual Standby (DSDS) viedtālruņiem, kas 5G laikmetā apmierina to lietotāju vajadzības, kam nepieciešamas divas SIM kartes. Huawei Mate 20 X (5G) viedtelefons darbojas arī 2G, 3G un 4G tīklos.

HUAWEI Mate 20 X darbojas ar Huawei modernizēto lietotāja saskarni EMUI 9.1, un tam ir 7,2 collu pilnekrāna ekrāns, kas aprīkots ar Leica matricas daudzfokusu attēlveidošanas sistēmu.

Mate 20 X ir aprīkots ar 40 W SuperCharge funkciju, 4200 mAh akumulatoru, kā arī grafēna un šķidruma dzesēšanas sistēmu.

HUAWEI Mate 20 X drīzumā būs pieejams tirdzniecībā arī Latvijā. Pirmais šo telefonu tirgos Tele2 un pircējiem tas būs pieejams šā gada augusta otrajā pusē.

Komentāri

Pievienot komentāru