Pakalpojumi

Iebraukšanai Jūrmalā aicina izmanot mobilos pakalpojumus

Lelde Petrāne, 06.08.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Karstajā laikā veidojoties sastrēgumiem pie iebraukšanas Jūrmalā, kūrortpilsētas pašvaldība atgādina pilsētas viesiem, ka par iebraukšanu pilsētā var samaksāt arī ar mobilajiem pakalpojumiem.

Tāpat aicina izmantot autostāvvietas otrpus dzelzceļam. Kā ierasts, sastrēgumi pirms iebraukšanas Jūrmalā veidojas brīvdienās un karstākajās vasaras dienās pusdienlaikā un vakarpusē.

Priedainē pie iebraukšanas Jūrmalā pašvaldība norīkojusi papildu darbiniekus, lai paātrinātu iebraukšanas caurlaižu iegādi tradicionālajos nodevas maksas termināļos. Tomēr, lai nestāvētu rindā, kūrortpilsētas viesi aicināti izmantot arī iespējas caurlaidi iegādāties ar mobilā tālruņa palīdzību, izmantojot Mobilly vai SMS Rīga pakalpojumu. Izmantojot šos pakalpojumus, jārēķinās, ka pakalpojuma sniedzējs ietur komisijas maksu 0,10 eiro apmērā.

Automašīnas novietošana pilsētas viesu iecienītāko pludmaļu tuvumā karstākajās dienās var būt apgrūtināta. Lai netērētu laiku, meklējot autostāvvietu pie pašas jūras, automašīnas iespējams novietot arī otrpus dzelzceļam, 10-15 minūšu gājiena attālumā no pludmales. Piemēram, Rīgas, Konkordijas, Jāņa Pliekšāna, Viktorijas vai Turaidas ielās. Visā pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, to var izdarīt ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Kopumā Jūrmalā 24 kilometrus garajā jūras krastā ir 11 oficiālās peldvietas jūras krastā un viena Lielupes krastā.