Pārtika

Iecere būvēt Coca-Cola ražotni Latvijā joprojām atlikta; projekta atsākšanos termiņus neprognozē

Dienas Bizness, 18.02.2014

Foto: SXC

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Iecere būvēt Coca-Cola ražotni Latvijā, Ropažos, kur jau iegādāta zeme, joprojām ir atlikta, lai redzētu, kā Baltijas valstu ekonomika attīstīsies nākotnē. Arī konkrētu termiņu, kad varētu atsākties darbs pie ražotnes projekta Latvijā, pašlaik nav iespējams pateikt.

Tā intervijā laikrakstam Diena norāda Coca-Cola Hellenic ģenerāldirektors Baltijā Konstantīns Čukčukovs.

Jau ziņots, ka sākotnēji Baltijas valstīs bija divas Coca-Cola ražotnes - Igaunijā un Lietuvā. Tagad saglabājusies tikai ražotne Lietuvā. Čukčukovs skaidro, ka par labu šādam lēmumam kalpoja tas, ka Lietuva ir Baltijas valstu lielākais tirgus, turklāt kompānija Lietuvā arī saskata lielāko tirgus izaugsmes potenciālu.

2009. gada nogalē Coca-Cola Ropažos, Silakrogā, iegādājās zemi - 41 000 kvadrātmetru apbūves laukumu jaunas rūpnīcas būvniecībai, kā arī ar vietējo pašvaldību saskaņoja projekta skices. Tomēr darbi pie projekta tā arī nav sākti.

Par to, ka Līdz 2014.gadam Coca-Cola HBC rūpnīca Latvijā netiks uzbūvēta, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols informēja jau 2009. gada decembrī.

Salīdzinot Baltijas valstu tirgus, Čukčukovs laikrakstam norāda: «No mūsu biznesa saktu punkta raugoties, varu apgalvot, ka starp visām trim Baltijas valstīm nav būtisku atšķirību, kas runātu kādai valstij ļoti par labu vai ļoti par sliktu».

Komentāri

Pievienot komentāru