Ražošana

Igaunijas elektrisko skrejriteņu izstrādātājs paraksta vairākus miljonus eiro vērtu ekskluzīvu līgumu

LETA--BNS, 23.11.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igaunijas elektrisko skrejriteņu izstrādātājs un ražotājs Stigo ir parakstījis vairākus miljonus eiro vērtu ekskluzīvu izplatīšanas līgumu par vismaz 5000 elektrisko motorolleru ražošanu un pārdošanu Austrijā, Vācijā un Šveicē.

Stigo vadītājs Ardo Reinsalu sacīja, ka līgums ir pagrieziena punkts uzņēmuma darbībā un ilgu darba gadu rezultāts. Viņš atzina, ka pareizā izplatīšanas partnera atrašana bija sarežģīta un ilga, bet tā ir būtiska uzņēmējdarbībā.

«Uz šīm trim valstīm esam tiekušies kopš pirmās produkta izstrādes dienas,» teica Reinsalu.

Līgumā atrunātais preču daudzums tirdzniecībā nonāks nākamgad sadarbībā ar Vācijas kompāniju Trendgroup International un Šveices uzņēmumu Trendgroup. Tā rezultātā Stigo elektriskie skrejriteņi būs pieejami Austrijas, Vācijas un Šveices tirdzniecības tīklos, piemēram, Mediamarkt, Conrad Electronics, Fnac un Coop.

Līdz šim skrejriteņi bija pieejami vairākās valstīs, tostarp Beļģijā, Dienvidkorejā, Horvātijā, Lielbritānijā, Malaizijā, Nīderlandē, Singapūrā, Somijā un Spānijā.

Stigo skrejriteņus pilnībā darbina elektrība. To komplektācijā ir pieejams 200 vatu vai 250 vatu dzinējs. Tā maksimālais ātrums ir 25 kilometri stundā, bet dažiem modeļiem tas ir 30 kilometru stundā. Salocītā veidā skrejritenis ir apmēram golfa somas izmērā un sver 14 kilogramu.

Igaunijā bāzētā Stigo māteskompānija ir atbildīga par izstrādi, attīstību un mārketingu. Kopuzņēmuma Ķīnā komanda ir atbildīga par ražošanu, kvalitāti un materiāliem.

Komentāri

Pievienot komentāru