Mazumtirdzniecība

Ikea ienākšana Latvijā: Šobrīd iecerētajā vietā plešas pļava

Elīna Pankovska, 22.09.2016

Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pagaidām nav skaidrības, kas veiks nepieciešamos priekšdarbus infrastruktūras sakārtošanai, ja IKEA izlems ienāks Latvijā, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Ik pa laikam izskan runas, ka Latvijā savu veikalu varētu atvērt Zviedrijas uzņēmums IKEA, kas ir lielākais mēbeļu tirgotājs pasaulē, līdz šim gan tas nav noticis. Tomēr pavisam nesen Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols paziņoja, ka pēc diviem gadiem Stopiņu novadā Ikea varētu vērt sava pirmā veikala durvis. Lai tas notiktu, esot gan vēl jāpadara virkne mājasdarbu.

Stopiņu novada domes pārstāve Inese Skrastiņa DB skaidro, ka ar Stopiņu novada pašvaldību ir veiktas pārrunas par iespējamo IKEA tirdzniecības centra izbūvi novada teritorijā. «Iecerētā vieta ir Stopiņu novada teritorija, kas robežojas ar Juglas ielu. Pašvaldība konceptuāli neiebilst investoru piesaistei pašvaldības teritorijā,» stāsta I. Skrastiņa.

Tomēr uz DB jautājumu, vai pašvaldība būtu gatava ieguldīt savus līdzekļus, lai sakārtotu teritoriju, I. Skrastiņa atzīmē, ka uz uzdoto jautājumu pašvaldība atbildēt nevar, jo šāds jautājums vēl neesot ticis apspriests. Tāpat viņa piebilst, ka šobrīd iecerētajā vietā plešas vienkārši pļava.

Visu rakstu Nav skaidru detaļu lasiet 22. septembra laikrakstā Dienas Bizness.