Imantā Radiotehnikas grausta vietā būs veikals Depo

2017. gada 30. marts plkst. 13:40
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Bijušās rūpnīcas Radiotehnika administratīvās ēkas vietā Rīgā, Imantā, Kurzemes prospektā tiks celts veikals Depo, liecina Colliers International pārskatā ietvertā informācija.

Radiotehnikas administratīvā ēka ir patlaban grausta stāvoklī esošā augstceltne blakus veikalam Prisma un ātrajam ēdinātājam McDonald's.

Interesanti, ka turpat netālu atrodas arī būvniecības veikals Kurši, līdz ar to salīdzinoši netālu izvietosies divi konkurējoši veikali.

Sīkāku informāciju par veikala Depo būvniecību Colliers International nesniedz, norādot, ka tā ir konfidenciāla.

Rīgas domes Īpašuma departamentā biznesa portālam db.lv sniedza informāciju, ka bijusī Radiotehnikas ēka pieder juridiskai personai SIA Pārupes būmaņi. Šā gada sākumā, 8.februārī, departaments saņēma informāciju no īpašniekiem, ka 30.12.2016 ir saņemta būvatļauja Nr. BV-16-1053-abv/K Būvju nojaukšanai Kurzemes pr.3B, Rīgā, un īpašniece plāno tuvākajā laikā uzsākt demontāžas un teritorijas sakopšanas darbus.

«Esam aicinājuši īpašnieci precizēt būvdarbu uzsākšanas termiņus, bet informāciju departaments vēl nav saņēmis,» sacīja pārstāve Baiba Gailīte.

SIA Pārupes būmaņi juridiskā adrese ir Noliktavas 7, Dreiliņi.

Dalies ar šo rakstu