Interesējas par izteikti lētu zemi 

Pircējus interesē izteikti lēti zemes gabali, kuru cenā nepārsniegtu 30 000 eiro, pagājušā gada 4. ceturkšņa tirgus pārskatā norāda Ober Haus Real Estate.

, 26.01.2010

Kompānija ziņo, ka interese ir saglabājusies arī par ekskluzīviem zemes gabaliem ūdens tuvumā (pie Daugavas, pie Baltezera), kuru platības būtu līdz pushektāram. Piedāvājumā ir zemes gabali, par kuriem pārdevēji prasa 50 – 70 eiro/m2, bet darījumi notiek, ja zeme tiek pārdota vismaz uz pusi lētāk — par 20 – 25 eiro/m2. Galvenie nosacījumi kā allaž ir laba atrašanās vieta, piebraucamais ceļš, komunikācijas.

Raksturojot situāciju privātmāju tirgū, Ober Haus akcentē, ka lielāka interese un pieprasījums ir pēc privātmājām Berģos, Mārupē, Langstiņos un Babītē, kuru cena būtu ap 500 eiro/m2, turklāt mājai jābūt ar pilnu apdari.

Piedāvājums saglabājies līdzīgi kā 2009. gada 3. ceturksnī. Zudusi interese par privātmāju īri. Tā kā privātmāju un dvīņu māju cena nereti ir līdzīga, klientiem neesot intereses arī par dvīņu māju iegādi. Tās ir iespējams nopirkt par cenu sākot no 100 tūkst. eiro.

Jaunākais izdevums