Interneta veikals 1A kļuvis par oficiālo Apple produktu pārdevēju Baltijā

2018. gada 26. marts plkst. 10:37
Dalies ar šo rakstu

Latvijas interneta veikals 1A.lv parakstījis sadarbības līgumu ar Apple produktu izplatītāju Baltijas valstīs AVAD Baltic, kļūstot par Apple produktu autorizēto pārdevēju, informē 1A.lv mārketinga direktors Normunds Namnieks.

«Lai kļūtu par Apple oficiālo produktu pārdevēju, nepietiek vien ar to, ka esam viens no tirgus līderiem - ar prieku pieņēmām izaicinājumu izveidot partnera tā dēvēto «veikalu veikalā» (shop in shop), kas ir ļoti svarīga komponente kopējās sadarbības kontekstā. Šāda veikala izveide nozīmē integrētas tiešsaistes tirdzniecības telpas radīšanu, kura ataino Apple stilistiku un kurā tiek iekļauti tikai viena zīmola pārstāvētie produkti,» saka interneta veikalu 1A valdes loceklis Mareks Zuika.

1A.LV ir Latvijā lielākais interneta veikals, kuru pārvalda SIA Mobilukss. Uzņēmums dibināts 2002.gadā un tā īpašnieki ir Mareks Zuika - 55%, Genādijs Skrinniks - 25% un Kaspars Polis - 20%. 1A grupa pārvalda arī Lietuvas interneta veikalu 1A.LT, kā arī Igaunijas lielāko interneta veikalu - 1A.EE. 1A grupas uzņēmumi visās valstīs kopumā nodrošina 95 darba vietas.