Internetveikala 220.lv attīstībā investēs trīs miljonus eiro

2016. gada 11. janvāris plkst. 17:34
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Internetveikala 220.lv biznesa attīstībā šogad investēs trīs miljonus eiro, aģentūrai LETA stāsta 220.lv pārvaldītājas SIA Pigu Latvia mārketinga direktore Laila Snidzāne.

Kā liecina Firmas.lv informācija, Pigu Latvia reģistrēja komercķīlu trīs miljonu eiro vērtībā šī gada 5.janvārī.

Līdzekļi tiks izmantoti uzņēmuma preču krājumu finansēšanai, un tas ir saistīts ar straujo uzņēmuma attīstību 2015.gadā, kad 220.lv pieaugums pret 2014.gadu veidojis vairāk nekā 50%, kā arī ar gaidāmo attīstību šogad.

«Šogad plānojam ievērojami paplašināt savu preču klāstu, tādam nolūkam piesaistot jaunus Eiropas un pasaules līmeņa piegādātājus, kas ļaus mūsu klientiem iegādāties plašāku kvalitatīvu produktu klāstu par konkurētspējīgām cenām,» norāda Snidzāne.

Tāpat daļa līdzekļu tiks izmantota 220.lv infrastruktūras un klientu apkalpošanas uzlabošanai, ko uzņēmums iecerējis īstenot, piedāvājot vairāk preču uz vietas veikalos un noliktavās.

Kā ziņots, Pigu Latvia interneta veikala 220.lv apgrozījums 2014.gadā sasniedza 16,45 miljonus eiro, kas ir par 33,7% vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmums nodarbina 70 darbiniekus, un tā pamatdarbības veids ir datoru un citu elektropreču, smaržu, sporta un mājsaimniecības preču, kā arī bērnu un citu preču mazumtirdzniecība interneta veikalā.

Pigu Latvia, kas līdz 2013.gada 11.martam darbojās ar nosaukumu 220.lv, dibināta 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 554 904 eiro. Pigu Latvia iekļauta Lietuvas e-komercijas uzņēmumu grupā Pigu.

Pigu uzņēmumu grupa ir Baltijas e-komercijas tirgus līderis, kuram pieder interneta veikali Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā.


 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām