Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums SIA "Healthy Family Textile" ieguldījis gandrīz 10 000 eiro legingu, kas mazina sāpes ceļu locītavās, izstrādē un uzņēmējdarbības attīstīšanā, informē uzņēmuma dibinātājs Raivis Ozoliņš.

Legingi, kas tiek ražoti ar zīmolu "PainFree Leggings" veicina ceļu sāpju mazināšanos mitrā un aukstā laikā.

Kompānija skatās uz globālo tirgu, jo ceļu sāpes ir viens no izplatītākajiem hronisko sāpju iemesliem pasaulē. Tuvākajā laikā plāno uzsākt eksportu uz valstīm ar vēsu klimatu.

"Tā kā savai problēmai ar sāpošajiem ceļiem, kas parādījās gada vēsajos mēnešos, neko piemērotu ērtai lietošanai ikdienas skrējienā ne Latvijā, ne interneta plašumos atrast nebija iespējams, sākām izstrādāt risinājumu paši," stāsta R.Ozoliņš.

Legingu izstrādes procesā, konsultējoties ar fizioterapeitiem un runājot ar cilvēkiem savā kontaktu lokā, tika nonākts līdz secinājumam, ka vēlme un gatavība iegādāties šādus legingus ir arī arī citiem cilvēkiem. "Šis fakts, dažādu pētījumu dati un fizioterapeitu atgriezeniskā saite par ceļu sāpju problēmu un legingu funkcionālo risinājumu arī radīja motivāciju pievērsties jaunā produkta ražošanai," atzīt R.Ozoliņš.

"PainFree" legingi ir profilaktisks produkts, kurā iestrādāta īpaši blīva papildus tekstila kārta ceļa daļā, kas būtiski samazina mitruma un aukstuma piekļūšanu ceļiem, papildus nodrošinot, ka jau tā mazais siltuma daudzums, ko izdala ceļi, saglabājas un pilda sildīšanas funkciju.

"Pateicoties attīstītajai "Latvijas tekstila" rūpniecības industrijai, visu ražošanas procesu veicam Latvijā," viņš piebilst.

Izaicinājums izstrādes procesā bija rast tekstila industrijā jaunu tehnoloģisku risinājumu, kā legingā ielīmēt papildus tekstila kārtu, tā, lai tas izpildītu ne tikai produkta funkcionālo uzdevumu, bet lai legingu ceļu daļa būtu gan elastīga, gan saglabātu no ārpuses vizuālo pievilcību.

Tirgum attīstoties, kompānija plāno piesaistīt papildu līdzekļus attīstībai, palielinot ražošanas kapacitāti.

"Healthy Family Textile" reģistrēts šā gada 13.novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 1800 eiro. R.Ozoliņš ir vienīgais kompānijas īpašnieks.

Komentāri

Pievienot komentāru