Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Moduļu māju ražotājs “MyCabin” nākamgad plāno izstrādāt 40 brīvdienu māju projektus, kas ir divas reizes vairāk nekā 2021.gadā, kā arī, investējot 500 000 eiro, uzsākt māju ciemata būvniecību Rīgas rajonā, informē uzņēmumā.

MyCabin savu darbību uzsāka 2020.gadā, piedāvājot brīvdienu māju modeļus trīs dažādos izmēros. Pirmais darbības gads apstiprinājis lielo interesi par ilgtspējīgu moduļu māju produktiem, un šogad uzņēmums plāno sasniegt pusmiljona apgrozījumu.

Palielinot ražošanas jaudu, “MyCabin” nākamgad paplašinās piedāvājumu ar moduļu dzīvojamajām mājām - 60 m2 un 100 m2 platībā.

Kā norāda uzņēmuma vadītājs Ģirts Draugs, pieprasījums pēc ilgtspējīgiem moduļu māju produktiem ir liels un sasniedzis šī brīža ražošanas jaudas kapacitāti. Uzņēmums plāno nākamgad palielināt ražošanas jaudu un nodrošināt arī dzīvojamās mājas, kas kalpotu kā alternatīva dzīvokļa iegādei.

“Šis gads ir pierādījis, ka esam izstrādājuši brīvdienu māju produktu, kas ir piemērots tirgus vajadzībām. Turklāt, sekojot pircēju interesei, esam nolēmuši piedāvāt arī nelielu dzīvojamo māju produktus, kas ļautu baudīt privātmājas ērtības izvairoties no būvniecības procesa grūtībām,” norāda Ģ.Draugs.

Startē moduļu māju tirgū 

Gana piesātinātajā moduļu māju segmentā startējis arī pašmāju uzņēmums My Cabin, kas...

Šobrīd “MyCabin” ražo brīvdienu un pirts mājas un kabīnes 25 m2, 17 m2 9 m2 platībā. Moduļu mājas tiek piegādātas pilnībā gatavas un to ražošanā izmantoti ilgtspējīgi un galvenokārt Latvijā ražoti materiāli.

"Kopumā 2022. gadā plānots realizēt līdz pat sešām dzīvojamām mājām, kuras nonāks tirdzniecībā jau nākamā gada otrajā ceturksnī,” papildina Ģ.Draugs.

Komentāri

Pievienot komentāru