Nekustamais īpašums

Īpašumu izsoles turpinās ar tādu pašu vērienu kā pērn

Lāsma Vaivare, 07.01.2015

freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sākoties jaunam gadam, Rīgas domes politika attiecībā uz nekustamo īpašumu izpārdošanu palikusi tā pati vecā – gaidāmo izsoļu saraksts ir garš, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Gada sākumā iecerēts izsolīt gan namus un zemesgabalus, kurus pērn neviens potenciālais investors neiekāroja, gan arvien jaunus īpašumus, secināms no Rīgas domes Īpašuma departamenta informācijas.

Met nost cenu

Pirmās izsoles noliktas jau 16. janvārī, kad paredzēts pārdot divus īpašumus Mūkusalas ielā un Bolderājā par teju 440 tūkst. eiro. Nākamā izsole sekos jau janvāra beigās, kad īpašnieki tiks meklēti zemes gabalam Aviācijas ielā Ķengaragā. To iekļauj tipveida dzīvojamās ēkās, un arī šis īpašums atrodas dzīvojamās apbūves teritorijā.

Rindā uz izsoli gaida vēl 14 īpašumi, tostarp piecstāvu nams Skolas ielā, kur iepriekš darbojās Herdera vidusskola un kuras remontā pirms vairākiem gadiem Rīgas dome ieguldīja ap 114 tūkst. eiro. Tā kā staltais nams pērnruden izsludinātā izsolē interesentus nepiesaistīja, Rīgas dome nometusi tā cenu par 600 tūkst. eiro.

Visu rakstu Īpašumu izsoles turpinās ar tādu pašu vērienu kā pērn lasiet 7. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru